Sekačky s pojezdem FIELDMANN
PodkategorieFzr 5611-b benz. sekačka 56 cm fieldmann
-30%
| Výkon motoru: | 3.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 56 cm |
| Plocha trávníku: | 2000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4210-b benzínová sekačka fieldmann
-24%
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 900 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4611-144b benz. sekačka fieldmann
-23%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4618-144bv benz. sekačka fieldmann
-22%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 4616-144b benz. sekačka fieldmann
-30%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 5114-170b benz. sekačka fieldmann
-36%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Fzr 5115-170b benz. sekačka fieldmann
-35%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Podobné produkty
Motorová sekačka na trávu BIG WHEELER 514.3 R LI-ES Güde 95463
-30%
- Zdvihový objem válce: 196 cm³
- Výkon motoru: 3,5 kW • 4,8 HP
- Otáčky motoru: 3000 min-¹
- Hladina akustického výkonu: 98 dB (A)
Není skladem
Motorová sekačka na trávu BIG WHEELER 514.6 R Güde 95444
-30%
- Výkon motoru: 3,4 kW • 4,6 HP
- Otáčky motoru: 2800 min-¹
- Šířka záběru: 50,8 cm
- Maximální výška sečení: 75 mm
Není skladem
Motorová sekačka na trávu BIG WHEELER 534.2 R Güde 95464
-30%
- Maximální výkon: 3,5 kW • 4,8 HP
- Otáčky motoru: 2850 min-¹
- Šíře záběru: 533 mm
- Minimální výška sečení: 25 mm
Není skladem
Motorová sekčka na trávu BIG WHEELER 464.3 R Güde 95443
-30%
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 45.7 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
4751 VSI-B AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
470 VS-B Premium AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Benzínová sekačka AL-KO Highline 46.9 SP-H
- Produktová řada HighlineObsah sběrného koše v litrech 70Funkce 3inOnefunctionFunkce Mulčování, Sbírání, SečeníZdvihový objem v ccm 145Výkon kW 2,7Tělo sekačky ocelový plechVýrobce motoru HondaPohon kol jednorychlostníØ Kol 200/280Kola s kuličkovými ložisky anoPro travní plochy do(v m²) 1 400Pracovní šířka v cm 46Výška střihu 30-80 mmNastavení pracovní výšky centrálně, 7 polohHmotnost cca v kg 35
Není skladem
Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.18 SP-A Plus
- Produktová řada ClassicObsah sběrného koše v litrech 65Funkce 4inOnefunctionFunkce Boční vyhazování, Mulčování, Sbírání, SečeníZdvihový objem v ccm 139Výkon kW 2,1Tělo sekačky ocelový plechMotor AL-KO Pro 145 QSSVýrobce motoru AL-KO MotorPohon kol jednorychlostníØ Kol 200/280 mmKola s kuličkovými ložisky anoPracovní šířka v cm 51Výška střihu 30-80 mmNastavení pracovní výšky centrálně, 7 polohot./min 2 850Hmotnost cca v kg 31,3
Není skladem
524 SP-B PREMIUM AL-KO
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4735 E multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem, pojezdem a elektros...
-10%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
46.0 SPI-A Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
4.66 SP-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
5254 VSED-A AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
4752 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
5271 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem