Sekačky na trávu Scheppach
PodkategorieScheppach MS 225-53 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Scheppach MS 225-53 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-2%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BMS 196-88 lištová sekačka na vysokou trávu s pojezdem
-2%
- Druh pohonu: Benzínový
- Výkon motoru: 4,2 kW
- Záběr sečení: 88 cm
- Pojezd: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 150-46 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-2%
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 173-51 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1500 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 161-46 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MP 132-42 multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MR 230-61 travní rider 61 cm s zadním a bočním výhozem a mechanickou převodovkou
- Záběr sečení: 61 cm
- Maximální výkon motoru: 4.4 kW
- Objem koše: 150 l
- Pro údržbu plochy: 3000 m2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Akumulátorová sekačka na trávu GRA 18V2-46 BOSCH 06008C8000
-12%
- Šířka střihu: 46 cm
- žací výška od: 30 mm
- Žací výška, až: 70 mm
- Rozsah řezné výšky: 30 – 70 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4754 VSED-A AL-KO
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4734 SP-A AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4754 VS-A AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
524 VS-B PREMIUM AL-KO
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
473 VS-B Premium AL-KO
- Typ pohonu BenzínovýModel motoru B&S Series 625EXiObjem v ccm 150Výkon v kW 2.3 KWPočet otáček v ot./min 2900Hmotnost netto v kg 40.2 KGElektrický start nePohon kol plynule nastavitelný pohon kolPočet válců motoru 1Objem sběrného koše v litrech 70 LHmotnost brutto v kg 35.2 KGMateriál sběrného koše odolný plastVhodná plocha do m² 1400 QMVýška sečení min./max. v mm 30 - 80 MMMateriál krytu ocelNastavení výšky sečení Centrálně - 7 polohFunkce 4v1Funkce mulčování anoObjem palivové nádrže v l 0.8 LMax Airflow Technology AnoBoční výhoz anoPrůměr předního kola v mm 200 MMNastavitelná výška rukojeti anoPrůměr zadního kola v mm 280 MMSklopná rukojeť anoRychlost vpřed max. km/h 4.5 KMHKola s kuličkovými ložisky anoVýkon zařízení v kW 2.3Ukazatel naplnění koše anoPrimer neDélka krabice v cm 88 CMGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Automatický sytič anoŠířka záběru v cm 46 CMZnačka AL-KOProduktová řada Premium
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové sekačky na trávu EasyMower 18V-32-200 BOSCH 06008B9D01
-15%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 4,0 Ah
- Doba nabíjení akumulátoru: 95 min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové sekačky na trávu CityMower 18V-32-300 BOSCH 06008B9A08
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 4,0 Ah
- Doba nabíjení akumulátoru: 95 min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové sekačky na trávu CityMower 18V-32-300 BOSCH 06008B9A07
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 4,0 Ah
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Robotická sekačka Indego M+ 700 BOSCH 06008B0303
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 60 min
- Doba chodu akumulátoru: 75 min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Robotická sekačka Indego M 700 BOSCH 06008B0203
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 60 min
- Doba chodu akumulátoru: 75 min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Robotická sekačka Indego S 500 BOSCH 06008B0202
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Doba nabíjení akumulátoru: 60 min
- Doba chodu akumulátoru: 60 min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WG779E - Aku sekačka 2x20V 34cm 2x2.5Ah - Powershare
-14%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 34 cm |
| Plocha trávníku: | 230 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5352 VS ALU AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 52 cm |
| Plocha trávníku: | 2000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
38.2 Li Comfort 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Robotická sekačka Robolinho® 700 W AL-KO
- Kapacita baterie (interní) Ah 2.5Napětí baterie (interní) V 20Počet vstupních bodů 3Nastavení výšky sečení Manuálně - plynuleAkustický výkon LwA[dB(A)] 56Doba nabíjení akumulátor v min 50Maximální stoupavost v % 45Počet nožů 4Garantovaná hlučnost [db (A)] 60Dešťový senzor anoVýdrž baterie (interní) v min 60Konektivita AL-KO připojení WLANVhodná plocha do m² 700Úsporný režim Eco AnoZnačka solo® by AL-KOProduktová řada PremiumŠířka záběru v cm 22Výška sečení min./max. v mm 22 - 55
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4852 VS ALU AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 47 cm |
| Plocha trávníku: | 1500 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.22 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzinová sekačka s pojezdem 145cc 460mm Powerplus POWXG60240X
-10%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382CM2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/4,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432CT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM382Z Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM3320 Elektrická sekačka 33cm,1200W
-12%
| Výkon motoru: | 1200 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CT 400 Přívěsný vozík AL-KO
- Stabilní a univerzální přívěsný vozík pro traktory AL-KO Black Edition. Lze použít pouze ve spojení s tažným zařízením, prod. č. 119831.NaklápěcíMax. nosnost 400 kgMax. hmotnost nákladu při stoupání / klesání 200 kgMax. rychlost 5 km/hVelká robustní rukojeťLze použít také jako nezávislý dopravní prostředekRobustní kola o rozměru 16x6,5-8Váš dokonalý pomocník na zahradě. Velmi univerzální a lze jej také použít jako samostatný dopravní prostředek. Bez ohledu na to, zda chcete přepravovat odřezky, listy, hnojivo, kompost, písek, mulčování, dřevo nebo jiné materiály. Snadno se sklopí pomocí velké rukojeti, pomocí které můžete také s přívěsem snadno manipulovat.
Není skladem