Sekačky na trávu ACTIVE
PodkategorieACTIVE 5000 SB AL
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 50 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 5400 SB AL
| Výkon motoru: | 4.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 5333 SB
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 4850 SB
-17%
| Výkon motoru: | 3.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 48 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
5271 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
AKU sekačka SOLO solo® by AL-KO 36 V 4757 Li SP
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Makita DLM432PT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem
Makita DLM382PT2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem