Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
RYOBI RLM36X41H40 36V aku sekačka + 1x 4Ah baterie + nabíječka


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | 5133002806 | EAN | 4892210147608 | ||||
| Výrobce | |||||||
| Cena bez DPH | 9 090 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 10 999 Kč | ||||||
Technická data:
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Napětí baterie: 36 V
- Záběr sečení: 40 cm
- Objem koše: 50 l
- Pro údržbu plochy: 500 m2
- Min. výška sečení: 20 mm
- Max. výška sečení: 70 mm
- Indikátor plného koše: Ano
- Typ motoru: Bezuhlíkový
- Šasi: Plastové
- Způsob nastavení výšky sečení: Centrální
- Počet úrovní nastavení výšky sečení: 5
- Boční výhoz: Ne
- Zadní výhoz: Ne
- Mulčování: Ano
- Typ řidítek: Ergonomická, sklopná
- Nastavení výšky řidítek: Ano
- Garantovaná hladina akustického výkonu: 92,9 db
- Vibrace působící na obsluhu: 0,3 m/s2
Popis:
- Ryobi RLM36X41H40 je moderní akumulátorová sekačka navržená pro efektivní a komfortní sekání středně velkých zahrad. Výkonný 36V motor s vysokým krouticím momentem poskytuje výkon srovnatelný s benzínovými sekačkami, zároveň však nabízí tichý provoz, nulové emise a minimální nároky na údržbu.
- Sekačka je vybavena aerodynamicky optimalizovaným žacím ústrojím se záběrem 40 cm a kvalitním kovovým nožem, který zajišťuje vynikající výsledky při sekání, sběru i mulčování trávy. Centrální nastavení výšky sečení umožňuje snadné přizpůsobení v pěti úrovních od 20 do 70 mm.
- Praktický systém EasyEdge™ usnadňuje sekání v blízkosti obrubníků, záhonů a plotů. Ergonomická teleskopická rukojeť zvyšuje komfort při práci a díky sklápěcí konstrukci lze sekačku jednoduše uložit i v menším prostoru. Součástí balení je 36V 4Ah akumulátor a nabíječka.
- Hlavní výhody:
- Výkonný 36V MAX POWER™ motor
- Záběr sečení 40 cm
- Funkce sběru i mulčování
- Centrální nastavení výšky sečení
- Technologie EasyEdge™ pro sekání u okrajů
- Velký sběrný koš 50 l
- Ergonomická teleskopická rukojeť
- Sklápěcí konstrukce pro snadné skladování
- Součástí balení baterie 4Ah a nabíječka
- Vhodné použití:
- Údržba středně velkých zahrad
- Sekání okolo záhonů a chodníků
- Pravidelná údržba trávníku
- Tiché sekání bez kabelu a emisí
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ níže.
- Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
- Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
- ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa, Poland
- email: kancelar@TTI-EMEA.com
| Napětí akumulátoru | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Záběr sekačky | 40 cm |
| Počet baterií v balení | 1 ks |
| Minimální výška sečení | 20 mm |
| Maximální výška sečení | 70 mm |
| Materiál šasi | Plast |
| Mulčování | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Kuličková ložiska | Ne |
| Ukazatel plnosti | Ne |
| Objem koše | 50 l |
| Váha | 19.2 kg |
Podobné produkty
VeGA 46S ECO 40V 6in1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Výkon motoru: | 1200 W |
Skladem - ihned k odběru
42.2 Li COMFORT 36V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 42S ECO 4n1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Výkon motoru: | 800 W |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 32H ECO + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás