Rotační sekačky Scheppach
PodkategorieScheppach MS 225-53 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Scheppach MS 225-53 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-2%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 150-46 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-2%
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 173-51 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1500 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 161-46 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MP 132-42 multifunkční travní sekačka 2v1 bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
VeGA 424 SDX 5in1
| Výkon motoru: | 3.75 kW |
|---|---|
| Záběr: | 43 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 51 HWXV 6in1
| Výkon motoru: | 4.045 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA GT 4205
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5135 multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 752 SXH DOV 5in1
| Výkon motoru: | 4.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4735 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 32H ECO + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 525 4SXH 6in1
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA GT 3805
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5155 PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 485 SXHE 7in1
| Výkon motoru: | 3.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
51.0 SP-A Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 2.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 51 HWTV 6in1
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 537 SCV BBCPRO
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita ELM4621 Elektrická sekačka s pojezdem 46cm,1800W
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 5611-b benz. sekačka 56 cm fieldmann
-30%
| Výkon motoru: | 3.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 56 cm |
| Plocha trávníku: | 2000 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
22.4 Comfort 18V SET AL-KO
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 22 cm |
| Plocha trávníku: | 200 m2 |
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 2025-e elektrická sekačka fieldmann
-33%
| Výkon motoru: | 1300 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 650 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 2037-e elektrická sekačka fieldmann
-26%
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 46S ECO 80V 6in1 + AKU set
- Travní bateriová sekačka VeGA 46S ECO 80V 6in1 s pojezdem Vlastní pojezd: ANOTyp motoru: elektrický 1800 WBaterie: Li-ion 1x DC 80V, 2 AhNastavení výšky: 25-75 mm, centrálníŠířka sečení: 460 mmObjem koše: 70 lPodvozek: Kvalitní ocelKuličková ložiska: ANOMulčování: ANOVýhoz bokem: ANOZadní výhoz: ANORychlost pojezdu: 4,0km/hVelikost kol: Přední/zadní 180/255 mmHmotnost: 33 kgTento model sekačky disponuje dvouslotovým uložením baterií. Jeden slot aktivní a druhý úložný pro možnost okamžité výměny baterie a pokračování v sečení. Tímto systém si jednoduše prodloužíte pracovní dobu sečení. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem.Zahradní sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 46 cm. Motorová sekačka VeGA 46S ECO je poháněna silným elektrickým motorem o síle 1800W. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 6 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 46S ECO s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven.Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu. Velká zadní pojezdová kola i přední kola jsou uložena v oboustraných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA také samozřejmostí. Beteriová sekačka VeGA 46S ECO má ergonomické madlo s pogumovanou rukojetí a masivní ovládací panel s ovládacími prvky. Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu.Masivní žací nůž a velký koš s ukazatelem naplnění, spolu se zajímavou cenou, dělají z této bateriové sekačky VeGA 46S ECO s pojezdem jedničku ve vyšší třídě bateriových sekaček s pojezdem. Na sekačky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky. V ceně sekačky je 1x rychlonabíječka a 1x baterie Li-ion 80V, 2Ah.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 456 SCV 6in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 506 SCVE 6in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 536 SKVPRO
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB 507 SCV
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás