Řetězové pily Powerplus
PodkategorieAKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-15%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční elektrická pila 900W Powerplus POWXG1032
- Hmotnost: 5 kg
- Objem nádrže na olej: 0,1 l
- Délka lišty: 300 mm
- Rychlost řetězu bez zatížení: 9,5 m/s
Skladem - ihned k odběru
AKU vyvětvovací pila 40V LI-ION 250mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75385
-10%
- Napětí: 40 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 4,5 m/sec
- Délka lišty : 250 mm
- Řetěz: 3/8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU jednoruční řetězová pila 20V LI-ION 100mm (bez AKU) Powerplus POWDPG7572
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-10%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Není skladem
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 1bat Powerplus POWXG1040
- Napětí: 12 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 3.700 min⁻¹
- Rychlost řetězu bez zatížení: 6,7 m/s
Není skladem
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Podobné produkty
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6656 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 55 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 3835 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 37 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 350-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RY18CS20A-0 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 4,6 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 2630 řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem 25 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 0.75 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 3635 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade EasyCut 12 BOSCH 06033C9001
-15%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 4.100 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0 – 4.100 ot/min
- Vodicí bota: ocel
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová pila UniversalChain 35 BOSCH 06008B8303
-12%
- Výkon motoru: 1.800 W
- Délka lišty: 35 cm
- Průměr střihu: 300 mm
- Rychlost řetězu: 12 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová zahradní pilka Keo BOSCH 0600861A01
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doba nabíjení akumulátoru: 1 h
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová řetězová pila „Brushless“
-2%
- Akustický výkon: 103.
- Napětí: 40 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Délka listu: 35 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová Aku pila 30cm „Brushless“ SKIL 0534AA
- Napětí: 20 V Max.
- Napětí: 18 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
- Délka listu: 30 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WG324E.9 - Aku řetězová pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 12 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 1825 18V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254CZ Aku řetězová pila carving 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254Z Aku řetězová pila 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC303Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 56516-b benzínová pila fieldmann
-41%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 2105-e ele. pila 1800w fieldmann
-47%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 5816-b benzínová pila 58cc fieldmann
-43%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 58 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6.0 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 70505-0 20v tel.prořezávač fieldmann
-21%
- součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Délka stroje: 175 - 245 cm
- Délka lišty 20 cm (8´´)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás