Řetězové pily EXTOL INDUSTRIAL
PodkategoriePila řetězová aku share20v, 40cm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791921
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 455mm
- Hmotnost: 4,3kg
- Objem olejové nádržky: 150ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, 40cm, brushless, 2x4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791920
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 455mm
- Hmotnost: 4,3kg
- Hmotnost s baterií: 5,6kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Podobné produkty
Pila řetězová aku share20v, brushless, 30cm, 2ah EXTOL PREMIUM 8891920
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 305mm
- Hmotnost: 2,7kg
- Hmotnost s baterií: 3,1kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18-201-05 Güde 58594
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Max. rychlost řetězu: 4 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 40CS14
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6656 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 55 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 3835 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 37 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 350-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RY18CS20A-0 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 4,6 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 2630 řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem 25 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 0.75 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 3635 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade EasyCut 12 BOSCH 06033C9001
-15%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 4.100 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0 – 4.100 ot/min
- Vodicí bota: ocel
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová pila UniversalChain 35 BOSCH 06008B8303
-12%
- Výkon motoru: 1.800 W
- Délka lišty: 35 cm
- Průměr střihu: 300 mm
- Rychlost řetězu: 12 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová zahradní pilka Keo BOSCH 0600861A01
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doba nabíjení akumulátoru: 1 h
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová řetězová pila „Brushless“
-2%
- Akustický výkon: 103.
- Napětí: 40 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Délka listu: 35 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová Aku pila 30cm „Brushless“ SKIL 0534AA
- Napětí: 20 V Max.
- Napětí: 18 V.
- Bezuhlíkový motor: Ano.
- Délka listu: 30 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WG324E.9 - Aku řetězová pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 12 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 1825 18V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-15%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254CZ Aku řetězová pila carving 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254Z Aku řetězová pila 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC303Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 56516-b benzínová pila fieldmann
-41%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás