Příslušenství KITO
PodkategorieKlíč nástrčný magnetický, stopka 1/4", 12x48mm, s2 KITO 4810612
- Materiál: S2
- Technické parametry: 12x48mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hroty, sada 20ks, ph 3x25mm, s2/tin KITO 4820113
- Materiál: S2/TiN
- Technické parametry: PH 3x25mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proma 4-čelisťové sklíčidlo nesoustředné pro SPA-500
- 4-čel. sklíčidlo samost. čel. SPA-500
- Průměr 100mm (samostatně nastavitelné čelisti)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč brusný - 200x25x16 pro BKL-2000 (hrubý)
-5%
- Kotouč brusný - 200x25x16 pro BKL-2000 (hrubý)Hrubost: G36
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Kotouč pr. 350 mm pro RD-600S, RD-1200S
- Kleštinový upínač MkIII a sada kleštin 4 - 16 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Náhradní tvarová opěrka pro HOT-150 1.1/4"
- Náhradní tvarová opěrka pro HOT-150 1.1/4"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Náhradní tvarová opěrka pro HOT-150 2"
- Náhradní tvarová opěrka pro HOT-150 2"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Filtr pro mokré vysávání pro PPM-1200/15R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Filtr Hepa pro PPM-1200/15R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Sáček prachový pro PPM-1200/15R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Sáček prachový pro PPIO-1600/30R
- Sáček prachový pro PPIO-1600/30R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Vak bavlněný horní pro OP-4700
- Vak bavlněný horní pro OP-4700
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Upínací trn pro vyvrtávací hlavu VH-50/75 ISO 40
- Upínací trn pro vyvrtávací hlavu VH-50/75 ISO 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Podstavec pro frézku FP-25V, FP-25VA
- Stojan pod frézku FP-25V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Kotouč 250 mm 8 zubů pro křovinořezy
- Kotouč 250 mm 8 zubů pro křovinořezy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-5880/2
- řetěz Oregon 3,8"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-3800 (40cm)
- Řetěz 3/8" 40cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 165x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 210x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,5x20/16 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 355x3,3x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada HSS korunkové vrtáky Bi-metal 19 - 64 mm 13ks
-6%
- Použití: Dřevo
- Dřevotříska
- Sádrokarton
- Kovy do síly 8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás