Pily Hecht
Podkategorie
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Přímočaré pily
Řetězové pily
Příslušenství pro pily
Zahradní pily
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-11%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-18%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1575 - pila ocaska
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Podobné produkty
STOLNÍ/POKOSOVÁ PILA GFO 1401 Güde 55174
-30%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1400 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 5.000 ot./min.
- Max. hloubka řezu (stolní pila): 0° - 52 mm
Není skladem
STOLNÍ/POKOSOVÁ PILA GFO 1801 Güde 55173
-30%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1.800 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.200 ot./min.
- Max. hloubka řezu(stolní pila): 0° - 70 mm, 45°- 50 mm
Není skladem
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Makita DJV186Z Aku přímočará pila Li-ion LXT/LXTB 18V,bez aku Z
-13%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Není skladem
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Není skladem
Riwall PRO RPCS 5545 řetězová pila s benzinovým motorem 54 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 54 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893006, pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893003
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,1kg
- Kotouč: 185x2x20mm 36T
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Pokosová pila s posuvnou hlavou Holzstar KGZ 210 E 5702210
- Průměr pilového kotouče : 210 mm
- Otáčky: 4500ot/min
- Příkon: 1500 W
- Elektrické připojení: 230 V
Není skladem
Worx WX500 - Aku pila ocaska 20V, 1x2.0Ah - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
Pila kotoučová, 1400w, 185mm TOTAL TS1141856
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,2kg
- Kotouč: 185x20mm
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
Není skladem
STOLNÍ and POKOSOVÁ PILA TKGS 210 Güde 55270
-30%
- Výkon motoru: 1500 W
- Volnoběžné otáčky: 4500 ot./min.
- Výška řezu (při 90°) - stolní pila: 40 mm
- Řezný výkon (pokosová pila): 90°/90° - 55 x120 mm
Není skladem
Pásová pila na kov MBS 180 Güde 1801
-31%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Okružní pila na kov GMK 355-2.3 Güde 40558
-30%
- Síťové napětí: 220-240 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Určení pily: kov
Není skladem
CS 4235 Li 36 V AL-KO
- Akumulátorová řetězová pila CS 4235 (35 cm) 36 V solo® by AL-KOAku řetězová pila solo® by AL-KO CS 4235 kombinuje vysoký řezný a provozní výkon na profesionální úrovni. Kvalitní 35 cm lišta od prověřené značky Oregon nabízí se svým odolným 3/8" řetězem enormní řezný výkon. Spolehlivě s ním prořežete i silnější kmeny, větve atd. S bez vibrací dobře -vyvážený bezkomutátorový elektrický pohon a chytrá ergonomie rukojeti znamená, že se s ní snadno manipuluje v jakékoli poloze - zvláštní výhoda při nepřetržitém používání.S akumulátorovou aku řetězovou pilou se sníženou hmotností máte vysoký stupeň volnosti pohybu bez zamotání kabely a nedojde k náhodnému proříznutí kabelu. Tato akumulátorová řetězová pila je k dispozici pouze s pouzdrem na opasek (vyžadované příslušenství č. 127573)Výkonnou baterii tak budete mít pohodlně po ruce – a nepřidává na hmotnosti zařízení. Technické údaje motorové pily solo® by AL-KO 36 V CS 4235 Díky automatickému mazání řetězu, olejové nádrži s průhledovým okénkem a rychloupínáku pro beznástrojové napínání/výměnu řetězu nebo vodicí lišty je údržba snadná. Rychlost řetězu je 15/21 m/s v nastavení Eco nebo Power. Bezkomutátorový elektromotor nejnovější generace s nízkými vibracemi rovněž přispívá k přesným výsledkům řezání a práci bez únavy. Dostatek energie poskytuje 36 V (4 Ah / 5 Ah) Li.Ion akumulátor. Baterie, nabíječka a pásek nejsou součástí balení. Li-ion baterie s dlouhou životností vyžaduje velmi malou údržbu a lze ji kdykoli rychle nabít bez samovybíjení nebo paměťového efektu.Kupte si motorovou pilu solo® by AL-KO CS 4235 a alternativyAku řetězovou pilu solo® by AL-KO CS 4235 (35 cm) můžete zakoupit u nás v internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. K použití potřebujete bateriový pás BB 40 (č. položky 127573), baterii s dlouhou životností (č. položky 127280 nebo 113524) a nabíječku (č. položky 113281). Baterii AL-KO 36 V lze použít pro všechna zařízení z rodiny AL-KO 36 V. Vaše výhoda: Naše dvouletá záruka výrobce se vztahuje i na baterii.
Není skladem
Pásová pila na dřevo HBS 471 5900471 Holzstar
- Max. řezná výška: (při 90°) 265 mm
- Max. řezná šířka: 390/465 mm
- Délka pilového pásu: 3455 mm
- Řezná rychlost: 380 m/min- 820 m/min
Není skladem
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891822
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO3000
-10%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 min⁻¹
- Výška zdvihu: 20 mm
- Typ upnutí: T
Není skladem
Scheppach HM 254 pokosová pila s potahem a laserem + 2. kotouč
-2%
- Příkon: 2000 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Průměr kotouče: 255 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
Není skladem
RYOBI R18MS216-0 aku pokosová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Typ motoru: aku 18 V
- Otáčky: 3200 ot/min
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
- Rozsah natočení stolu: -45/45 °
Není skladem
Scheppach HS 81 S Special Edition stolová pila + 2. kotouč zdarma
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 1500 W
- Otáčky: 5000 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
Není skladem
Scheppach TS 310 stolová pila 230 V
-2%
- Příkon: 2200 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Hloubka řezu při 90°: 83 mm
- Hloubka řezu při 45°: 49 mm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405123, pila přímočará s laserem EXTOL CRAFT 405122
- Extra: LASER napájený přímo ze sítě
- Hmotnost: 2kg
- Max. prořez dřevo: 55mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405122, pila přímočará EXTOL CRAFT 405121
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem