Pily Hecht
Podkategorie
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Přímočaré pily
Řetězové pily
Příslušenství pro pily
Zahradní pily
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-11%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-18%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1575 - pila ocaska
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Podobné produkty
Makita UC002GM102 Aku řetězová pila 250 mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24,8 m/s
- Délka řezu: 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC004GM102 Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24,8 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS 1815 18V AL-KO
- Produktová řada ComfortDoba nabíjení 4 Ah v min 95 MINPracovní doba 2,5 Ah v min 65 MINDélka nože v cm 15 CMAkumulátorová řada 004Šířka řezu v mm 80 MMHmotnost netto v kg 1.2 KGPracovní doba 4 Ah v min 104 MINKompatibilní baterie 113893|113894|113895|113896Počet otáček v ot./min 2500Pracovní doba 5 Ah v min 130 MINTyp pohonu AKUDoba nabíjení 5 Ah v min 105 MIN
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC006GZ Aku řetězová pila carving 250 mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24 m/s
- Délka řezu: 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC004GZ01 Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-16%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24,8 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC003GZ01 Aku řetězová pila 300 mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-18%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24,8 m/s
- Délka řezu: 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC002GZ01 Aku řetězová pila 250 mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-16%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24,8 m/s
- Délka řezu: 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6651 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.9 cm3 |
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6646 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6240 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PB002GZ Aku pásová pila 1140mm,Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-22%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1.000 W
- Rychlost pásu: 0 - 3,2 m/s
- Rozměry pásu: 1.140x13x0,5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV184Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet zdvihů: 0-3.000 min-1
- Výška zdvihu: 23 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 4540 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 45 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CE001GZ Aku rozbrušovací pila 350mm Li-ion XGT 2x40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2x40 V
- Výkon: 3,6 kW
- Otáčky naprázdno: 5.300 min-1
- Průměr kotouče: 355/25,4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS011GZ Aku okružní pila 270 mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1.600 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 min-1
- Řezný výkon při 90°: 101 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR002GM201 Aku pila ocaska s AVT Li-ion XGT 40V/4,0Ah,kufr
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V / 4,0 Ah
- Výkon: 1.800 W
- Počet úderů za minutu: 0-3.000 min-1
- Řezný výkon (dřevo): 255 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR002GZ Aku pila ocaska s AVT Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1.800 W
- Počet úderů za minutu: 0-3.000 min-1
- Řezný výkon (dřevo): 255 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC017GZ Aku řetězová pila 450 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 45 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC016GZ Aku řetězová pila 400 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 40 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC015GZ Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC014GZ Aku řetězová pila 300 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS003GZ01 Aku pokosová pila s AWS 305mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1.500 W
- Otáčky naprázdno: 3.600 min-1
- Pilový kotouč (O): 305 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC011GZ Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CS002GZ Aku pila na kov Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1.300 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 min-1
- Řezný výkon při 90°: 67 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás