Pily Hecht
Podkategorie
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Přímočaré pily
Řetězové pily
Příslušenství pro pily
Zahradní pily
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-11%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-18%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1575 - pila ocaska
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Podobné produkty
Scheppach BC-CS355DUO-X 2x20 V IXES aku řetězová pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 350 mm
- Napětí baterie: 2x20 V
- Rychlost řetězu: 15 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186SFJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-13%
- Akumulátor: Li-ion 18V / 3,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186WVE Aku přímočará pila Li-ion LXTB 18V/2,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V LXT Basic 2,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov OPTIsaw S 275 P 3305275 Optimum
- Řezná oblast0°: 225 mm
- Řezná oblast0°: 245×150mm
- Řezná oblast+45°: 145 mm
- Řezná oblast+45°: 190×150mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPO 150 Akumulátorová pila ocaska NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPL 90 Akumulátorová přímočará pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 150 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 22 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPK 65 Akumulátorová kotoučová pila NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPO 210 Pila ocaska NAREX
-7%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPR 350 Akumulátorová řetězová pila NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 2× 20,0 V
- Délka vodicí lišty: 350 mm
- Rychlost řetězu: 15,0 m/s
- Rozteč pilového řetězu: 3/8"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RCS 36 aku řetězová pila
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Napětí baterie: 36 V
- Rychlost řetězu: 3,6 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX423.1 - Kompaktní ponorná pila 400W, 85mm
- WX423.1 - Kompaktní ponorná pila 400W, 85mmWX423.1 -Kompaktní ponorná pila je nástroj, který zajišťuje přesné řezání dřeva, kovu, PVC, keramiky a dalších materiálů. Jeho ergonomický design je ideální pro paralelní řezy a přesné ponorné řezy. Díky rychlému a snadnému nastavení hloubkoměru zajišťuje přesné výsledky bez zbytečných komplikací.Hlavní výhodyMalá kotoučová pila snadno prořeže dřevo, kov, PVC a keramikuOptimální pro paralelní řezy a další aplikace v domácnostiPřesná, ruční kotoučová pila je užitečná pro přesné ponorné řezy, hloubkový doraz lze rychle a snadno nastavit Lepší viditelnost pilového kotouče pro přesné řezy, rychlé a snadné nastavení hloubkového dorazuAdaptér pro připojení vysavačeHliníkový kryt kotoučeSoučást dodávky Ponorné pily WX423.11x pilový kotouč TCT 24z1x paralelní pravítko1x adaptér na vysavač1x imbusový klíč1x kufr
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová pila KS615 Lumag
- Motorová pila LUMAG KS615 - výkonná a spolehlivá
- Motorová pila LUMAG KS615 je ideálním nástrojem pro všechny, kteří potřebují výkonnou a spolehlivou pilu pro své lesnické, zahradnické nebo stavební práce.
- S výkonným dvoutaktním motorem a robustní konstrukcí je tato pila schopna zvládnout i ty nejtěžší úkoly.
- Klíčové vlastnosti: Výkonný dvoutaktní motor o objemu 62 cm³Výkon 2,85 kWŘetězová pila s kvalitním řetězem a lištou o délce 45 cmSystém Easy Start pro snadné spouštěníErgonomický design pro pohodlné ovládání
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Basa 3 pásová pila 400 V
-2%
- Příkon: 700 W
- Typ motoru: 400 V, 50 Hz
- Rozměr stolu: 548 x 400, litina mm
- Výška stolu: 520 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HSM 3500 řezačka na dlažbu a kámen
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 2200 W
- Průměr kotouče: 360 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 25.4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MT 150 dělící kotoučová pila na kov
-2%
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz
- Výkon: 2600 W
- Průměr kotouče: 355 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 25.4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RECS 2440 E řetězová pila s elektrickým motorem 2400 W
-2%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DECO-XLS lupínková pila s nožním ovladačem
-2%
- Příkon: 120 W
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz
- Počet kmitů: 500-1700 kmit/min
- Délka pilového listu: 132 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSE 2700 řetězová pila s elektrickým motorem 2700 W
-7%
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSP 53-45 řetězová pila s benzinovým motorem 53 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 90 MP dvourychlostní multifunkční pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 1700 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozsah natočení stolu: -47 / 47 °
- Průměr kotouče: 216 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 110 MP dvourychlostní multifunkční pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 2000 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozsah natočení stolu: -45 / 45 °
- Průměr kotouče: 254 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 140 L pokosová pila s potahem, laserem a oboustranným nastavením náklonu
-2%
- Příkon: 2000 W
- Průměr kotouče: 305 mm
- Nastavení sklonu: -45 / 45 °
- Prořez 90°/45°: 230 x 105 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HBS 400 pásová pila s podstavcem
-13%
- Příkon: 750 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Délka pásu: 2240 mm
- Rozměr stolu: 860 x 400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás