Zahradní pily na dřevo Holzkraft
PodkategoriePředřezový kotouč 90 × 20 × 3 mm pro FKS 315-2000 E 5910090 Holzkraft
-10%
- Průměr pilového kotouče : 90 mm
- Otáčky předřezového kotouče: 5800 ot/min
- Průměr upnutí pilového kotouče: 20 mm
- Šířka řezu: 3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 254 × 30 × 3 mm, 40 zubů 5912026 Holzkraft
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 60 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263160 Holzkraft
-11%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 48 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263148 Holzkraft
-12%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 48
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-12%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-28%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-18%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-10%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-18%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-18%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru
MG-XXXL Pracovní rukavice vel. XXXL NAREX
-25%
- Velikost: XXXL
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 24T Kreator KRT020420
-17%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
Pila řetězová, 1800w, 35cm EXTOL CRAFT 405610
-17%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAPS 2020 SET aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Maximální délka: 2,77 m
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-18%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-12%
Skladem - ihned k odběru