Zahradní pily na dřevo EXTOL PREMIUM
PodkategoriePila řetězová aku jednoruční share20v, 12cm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891922
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 15,5cm
- Hmotnost: 1,4kg
- Hmotnost s baterií: 1,8kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, brushless, 30cm, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891921
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 305mm
- Hmotnost: 2,7kg
- Objem olejové nádržky: 120ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, brushless, 30cm, 2ah EXTOL PREMIUM 8891920
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 305mm
- Hmotnost: 2,7kg
- Hmotnost s baterií: 3,1kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku jednoruční share20v, 12cm, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891923
-4%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 15,5cm
- Hmotnost: 1,4kg
- Hmotnost s baterií: 1,8kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891920 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891921 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, bez baterie a...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
| Váha: | 3.88 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Scheppach HS 720 kolébková pila/cirkulárka 400 V
-9%
- Typ motoru: 400 V / 50 Hz
- Příkon: 4500 W
- Otáčky kotouče: 1400 ot/min
- Brzda kotouče: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RECS 2440 E řetězová pila s elektrickým motorem 2400 W
-2%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSE 2700 řetězová pila s elektrickým motorem 2700 W
-7%
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSP 53-45 řetězová pila s benzinovým motorem 53 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 6250 řetězová pila s benzínovým motorem 62 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 61.5 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI OCS1830 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 10 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RAPS 2040 prořezávací pila s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 40 V
- Maximální délka: 2,4 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RACS 3540i řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW76GL-PRO
-2%
- Technické parametry: Pohon: benzínový 1válcový motor 302 ccm
- 6,8 kW při 3600 ot./min.
- Max.
- šíře kmenu: 760 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová elektrická pila LUMAG BSW76E-PRO
-9%
- Technické parametry: Pohon: 400V / 50Hz
- 5,5 kW S1
- Max.
- šíře kmenu: 760 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC023GZ Aku řetězová pila 400 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 40 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC025GZ Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC022GZ Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-18%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC021GZ Aku řetězová pila 300 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-17%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4041A Elektrická pila 400 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC302Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku (AS3731) Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC122Z Aku řetězová pila 115 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 11.5 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC357RTX3 Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 18V/1x5,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Rychlost řetězu: 7,7 m/s
- Délka řezu: 35 cm
- Rozteč řetězu: 3/8 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC101SF01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 10 cm
- Rozteč řetězu: 325 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 12V/1x2,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 12 V / 2,0 Ah
- Rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 10 cm
- Rozteč řetězu: 325 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC100DZ01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 12 V
- Rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 10 cm
- Rozteč řetězu: 325 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade UniversalCut 18V-65 BOSCH 06033D5200
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade UniversalCut 18V-65 BOSCH 06033D5202
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade AdvancedCut 18 BOSCH 06033D5101
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 7.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás