Pásové minidumpery a kolové přepravníky Scheppach
Scheppach DP 4500 pásový přepravník 400 kg s mechanickým sklápěním korby
-13%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 3000 kolový přepravník 4x4 s nosností 300 kg a mechanickým sklápěním korby
-2%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 5000 pásový přepravník 500 kg s hydraulickým sklápěním korby
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 250 l |
| Motor: | Benzín |
Není skladem
Podobné produkty
Paletové vidle Lumag VH 500PRO/GX/D
-5%
- Paletové vidle k midumperům Lumag VH 500APRO, VH 500ARPOGX a VH 500APROD
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Paletové vidle Lumag VH 500APRO/GX/D
-5%
- Paletové vidle k midumperům Lumag VH 500APRO, VH 500ARPOGX a VH 500APROD
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mini dumper GAD 400.1/4x4 Güde 55525
-13%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 120 l |
| Motor: | Benzín |
Není skladem
Pásový dumper GRD 300.1/R Güde 55526
-30%
- Typ přepravníku: pásový
- Výkon: 4,1 kW
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Vyklápění korby: mechanické
Není skladem
Pásový dumper GRD 400/R Güde 55565
-31%
- Objem korby: 230 l
- Výkon: 4,1 kW
- Typ přepravníku: pásový
- Nosnost: 400 kg
Není skladem
Pásový dumper GRD 500/R Güde 55527
-31%
- Výkon: 4,1 kW
- Typ přepravníku: pásový
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Nosnost: 500 kg
Není skladem
ACTIVE 1315 EXT
| Max. nosnost : | 250 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Není skladem