Okružní pily (mafl) Powerplus
PodkategorieOkružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Aku okružní pila 40V 190mm bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP25260
-14%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
-5%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
Aku okružní pila 40V 185mm (bez AKU) Powerplus POWDP25230
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem
Podobné produkty
Kompaktní akumulátorová okružní pila s posuvným krytem 18,0 V FLEX CS 45 18.0-EC C
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891823
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Není skladem
Ruční okružní pila KS 55-1300 Güde 58123
-25%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 38 mm |
Není skladem
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893006, pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893003
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,1kg
- Kotouč: 185x2x20mm 36T
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Pila kotoučová, 1400w, 185mm TOTAL TS1141856
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,2kg
- Kotouč: 185x20mm
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
Není skladem
AKU OKRUŽNÍ PILA KS 18-0 Güde 58517
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Není skladem
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891822
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Není skladem
Akumulátorová okružní pila BITURBO GKS 18V-68 C BOSCH 06016B5000
-21%
- Maximální řezná kapacita do dřeva (90°): 70 mm
- Maximální řezná kapacita do dřeva (45°): 49,5 mm
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 0,0 kg
Není skladem
Makita HS012GZ01 Aku okružní pila 165mm Li-ion XGT 40V Makpac bez aku Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1300 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 57 mm
Není skladem
Skil Akumulátorová okružní pila „XP Brushless“
- Akustický výkon: 102.
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
-2%
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem