Nářadí Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
EVP 13 G-2A Příklepová vrtačka NAREX
-14%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Worx garden WG385E.9 - Aku řetězová pila 2x20V NITRO 40cm - bez akumulátoru - Powershare
- WG385E.9 - Aku řetězová pila 2x20V NITRO 40cm - bez akumulátoru - PowershareWG385E.9 - Aku řetězová pila 2x20V NITRO 40cm - bez akumulátoru - Powershare disponuje bezuhlíkovým motorem, jež zaručuje větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost. S lištou o délce 40 cm se dostanete i skrz silnější větve i bez většího úsilí. Funkce, jako je automatické napínání a mazání řetězu nebo indikátor hladiny oleje, usnadňují práci. Rychlé zastavení řetězu pak zajišťuje zvýšenou bezpečnost práce. Aku pila je napájena dvěma 20 V Li-Ion akumulátory, které nejsou součástí balení. Jako součást systému PowerShare mohou být však použity baterie z jiných zařízení z této řady, vzájemně je lze kombinovat podle potřeby, takže již nikdy nemusíte řezat s nepříjemným napájecím kabelem nebo ekologicky škodlivým benzínem.Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktů.NITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor zaručuje větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost
- Řetězová brzda s ochranou proti zpětnému chodu zajišťuje bezpečnou práci
- Automatický systém napínání řetězu pro optimální napnutí bez použití nářadí
Není skladem
Hoblovka s protahem ADH 41 C 5904041 Holzstar
-14%
- Max. pracovní šířka hoblovky: 408 mm
- Rozměry stolu hoblovky: 1640×425mm
- Rozměry stolu protahu: 600×408mm
- Výška protahu: 5–225mm
Není skladem
Stolní kotoučová pila Holzstar® TKS 254 PRO (400 V) 5902028
-14%
- Průměr pilového kotouče : max. 254 mm
- Max. prořez: 90°- 80 mm / 45°- 54 mm
- Rozměry pracovního stolu: 610×550mm
- Otáčky: 4000ot/min
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, 20v li-ion, bez baterie, nabíječky a kufru EXTOL PREMI...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 7 VC BOSCH 0611322000
-12%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 13 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Vrtací kladivo 1500W SKIL 1781GB
-2%
- Akustický tlak: 94 dB(A).
- Akustický výkon: 105 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (příklepové vrtání do betonu): 18.7 m/s².
Není skladem
Proma PP-254 - Pásová pila na dřevo
- PP-254 - Pásová pila na dřevoPásová pila na dřevo PP-254 je určena pro dělení měkkého i tvrdého dřeva,dřevotřískových a překližkových desek. Pohon pilového pásu zajišťujejednofázový asynchronní elektromotor s kotvou nakrátko, který jeovládaný dvoutlačítkovým ovladačem , který se spouští na podpětí s funkcí tlačítka pronouzové zastavení stroje. Pracovní stůl z hliníkové slitiny je možné naklápět v rozsahu 0 – 45°.Stůl je vybaven podélným vodícím a úhlovým příložníkem. Pila je opatřena přírubou propřipojení na odsávací zařízení. V závislosti na použití druhu pilového pásu, lze na stroji řezatrůzné materiály (dřevo, plast a neželezné kovy), tak i různými technikami, při použití širších pásůlze řezat rovné řezy a pokud použijete užších pásy, oceníte je především při vyřezávání.Hlavní výhody
- Velké vyložení rámu a značná výška řezu Tuhá svařovaná a stabilní konstrukce z ocelového plechu Stůl pily z hliníkové slitiny Přesný náklon stolu dle stupnice Přesné horní i spodní vedení pilového pásu Pásovice z tlakově litého hliníku s napečenou gumovou vrstvou pro dlouhou životnost pilových listů Nastavení náklonu horní pásovice Vstup pro výměnu pásu lze provést bez nářadí (kryty jsou vybaveny koncovými vypínači) Rychlá výměna pilového pásu za pomocí excentru horního kola Dvourychlostní provedení (dvoustupňové řemenice) Vývod na odsávání Vodící držáky s kuličkovými ložisky LED pracovní osvětlení Zásuvka pro sběr pilin V základním vybavení je také přípravek na vyřezávání kruhů Součástí je seřizovací nářadí a přípravek na posun materiálu Součást dodávky Pásové pily na dřevo PP-254
- Vodící lištaPolohovací stůlPodélné pravítkoÚhlové pravítkoSada montážního nářadíPomůcka pro posun materiáluPodstavecPilový pás
Není skladem
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
Proxxon Hořák MICROFLAM MFB/E
-4%
- Na pájení, rozdělování pájených spojů, tvrdé pájení, rozehřívání, zapalování a cínování.
- Samostatně regulovatelné přívody vzduchu a plynu.
- Rovnoměrný úzký tvar plamene a teplota do 1.200 °C umožňují mimořádně jemné práce.
- Vybaven piezoelektrickým zapalovačem.Cenově výhodné doplňování běžnými butanovými bombičkami pro zapalovače.
Není skladem
Válcová satinační bruska 310 W Powerplus POWX04950
-6%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 310 W
- Otáčky naprázdno: 1.600 - 3.000 min⁻¹
- Průměr hřídele: 10 mm
Není skladem
Makita UR100DSAP Aku vyžínač Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/12 V CXT
- Otáčky naprázdno: 10.000 min-1
- Šířka řezu: 26 cm
- Hmotnost: 2 kg
Není skladem
Kleště štípací kabelové elektrikářské, 240mm, 1000v FORTUM 4770425
- Info: DIN ISO 5746, EN/IEC 60900
- Technické parametry: 240mm, 1000V
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: max. průměr stříhaného kabelu 15,5mm
Není skladem
Klíče očkové, sada 10ks, 6-27mm FORTUM 4730301
- Technické parametry: 6-27mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27mm
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15220
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Není skladem
Proxxon Sada - Momentový klíč MicroClick MC 60 a 10 nástavců
-8%
- Rozsah kroutícího momentu 12 - 60 Nm.
- Upínání 3/8" (10mm).
- Přesnost +/- 3 %.
Není skladem
Přímočará pila 650 W Powerplus POWX0331
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00425
-3%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Kombinovaná pásová a kotoučová bruska 240W Powerplus POWX1270
-11%
| Příkon: | 240 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Nůžky pro větší zátěž HD Kreator KRT621001
- Tvrdost čepele: HRC 53
- Délka: 200 mm
Není skladem
Truhlářské kolíčky 8 x 40 mm (40 ks) Kreator KRT110102
-2%
Není skladem
Víceúčelové nůžky Kreator KRT000501
- Max. síla stříhaného materiálu: 1,5 mm
- Velikost: 215 mm
Není skladem
Proxxon Dvourychlostní rámová pila DS 460
-13%
- 220 – 240 V.
- Silný, bezuhlíkový dvourychlostní motor (205 W).
- Vyložení ramene 460 mm.
- Počet zdvihů: 900 nebo 1.400/min.
Není skladem
Kotoučová metla WS 2 100x600 SW10 Protool 614223
-68%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 100 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem