Nářadí VeGA
PodkategorieVeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS2600 PRO
| Výkon motoru: | 0.9 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA TCS9950 PRO
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 40CS14
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DVC265ZXU Aku-vysavač zádový s AWS Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2x18 V
- Doba použití/akumulátor: 40-75 min/BL1860B
- Max. průtok vzduchu: 2 m3/min
- Podtlak: 11 kPa
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC355Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLW140Z Aku rozbrušovačka 355mm, Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2x18 V
- Otáčky naprázdno: 3.800 min-1
- Oddělovací výkon (90°): 127 mm / ¦ 119 mm
- Oddělovací výkon (45°): 127 mm / ¦ 106 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS553RTJ Aku pila na kov Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 4.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 57,5 mm
- Pilový kotouč (O): 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS553Z Aku pila na kov Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 4.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 57,5 mm
- Pilový kotouč (O): 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF485Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HG5030K Horkovzdušná pistole 350/550°C,1600W
-12%
- Příkon: 1.600 W
- Teplota: 350 / 500 °C
- Průtok vzduchu: 300 / 500 l/min
- Hmotnost: 0,56 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DA332DSAE Aku úhlová vrtačka Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
- Otáčky naprázdno: 0-1.100 min-1
- Vrtací výkon (ocel/dřevo O): 10 / 12 mm
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/2,0Ah CXT
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5-10 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CL108FDZ Aku-vysavač Li-ion CXT 10,8/12V ,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/12 V CXT
- Max. průtok vzduchu: 78 m3/h
- Síla sání: 30 W
- Doba použití/akumulátor: až 50 min s BL1041B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS552Z Aku pila na kov Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 3.600 min-1
- Řezný výkon při 90°: 50,5 mm
- Pilový kotouč (O): 136 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DSS610RTJ Aku okružní pila 165mm Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR202RTJ Aku kombinované kladivo Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Kombinované |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR281PT2J Aku kladivo s výměnným sklíčidlem Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR283ZU Aku kladivo s výměnným sklíčidlem a AWS Li-ion LXT 2x18V Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.8 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR282ZU Aku kladivo s AWS Li-ion LXT 2x18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.8 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR280PT2J Aku kladivo Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR280Z Aku kladivo Li-ion LXT 2x18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.8 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Sada ručního nářadí v L-BOXX kufru 69 ks
-4%
- Vnější rozměr kufru: 445 x 358 x 118mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Momentový klíč MicroClick MC 500 - rozsah 100 až 500 Nm
-4%
- Rozsah kroutícího momentu 100 - 500 Nm.
- Upínání 3/4" (19mm).
- Přesnost +/- 3 %.
- Celková délka 820 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Sada ráčnových očkoplochých klíčů MicroSpeeder - 10ks
-10%
- Velikost 8 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 16 - 17 - 18 - 19 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Aku pásová bruska RBS/A
-4%
- 10,8 V.
- Kapacita 2.6Ah.
- Rychlost pásu 200 - 700 m/min.
- Hmotnost 900 g (včetně baterie).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Aku pásová bruska RBS/A - sada
-4%
- 10,8 V.
- Kapacita 2.6Ah.
- Rychlost pásu 200 - 700 m/min.
- Hmotnost 900 g (včetně baterie).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Leštící válec pro brusku WAS
-12%
- Průměr Ø 50mm, šíře válce 30 mm.
- Střední hrubost.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás