Nářadí VeGA
PodkategorieVeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS2600 PRO
| Výkon motoru: | 0.9 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA TCS9950 PRO
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 40CS14
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Skil Akumulátorová kmitací pila „Compact Brushless“
-13%
- Akustický tlak: 87.
- Akustický výkon: 98.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (řezání dřeva): 7.68.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Vibrační delta bruska „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Vibrační delta bruska „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Vibrační delta bruska „Compact Brushless“
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorový rázový utahovák „XP brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 880 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorový rázový utahovák „XP brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 880 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorový rázový šroubovák „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 89.
- Akustický výkon: 100.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-13%
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-2%
- Napětí: 20 V Max.
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Počet akumulátorů: 2.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
- Max. krouticí moment tuhý spoj: 130 nm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová Aku bruska 125cm „XP Brushless“ SKIL 3930FA
-5%
- Akustický tlak: 81,5.
- Akustický výkon: 92.5.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 3,9.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová Aku bruska 125cm „XP Brushless“ SKIL 3930DB
-3%
- Akustický tlak: 81,5.
- Akustický výkon: 92.5.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 3,9.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Brushless“
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Horkovzdušná pistole 2000W SKIL 8020AA
-13%
- Příkon: 2,000 W.
- Rozsah teplot: 50 °C až 600 °C.
- Proudění vzduchu: 350-500 l/min.
- Elektronika: Ano.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysavač ruční Aku SKIL 3158CA
-11%
- Napětí: 20 V Max.
- Napětí: 18 V Objem koše: 0.55 l.
- Čistá hmotnost bez akumulátoru: 0.9 kg.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vzduchový Aku kompresor SKIL 3153CA
- Objem při vypuštěném vzduchu: 800 l/min.
- Objem při napuštěném vzduchu: 800 l/min.
- Max. tlak: 11 bar.
- Napětí: 18 V.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Okružní pila Aku „Brushless“ SKIL 2550CA
- Akustický tlak: 92,5 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): 2,9 m/s².
- Nepřesnost (K): 1,5 dB(A).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila ocaska jednoruční Aku „Brushless“ SKIL 2481CA
- Akustický tlak: 82,0 dB(A).
- Nepřesnost (K): 5,0 dB(A).
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 4,89 m/s².
- Úroveň vibrací (řezání dřevěných trámů): 6,78 m/s².
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska excentrická 125mm 300W SKIL 7471AA
- Příkon: 300 W.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 14000-26000 /min.
- Průměr brusných kmitů: 2.7 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační bruska 185x93mm 280W SKIL 7362DA
-4%
- Akustický tlak: 85.1 dB(A).
- Akustický výkon: 96.1 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací: 6.4 m/s².
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila ocaska 850W SKIL 4920AA
- Příkon: 850 W.
- Zdvih listu: 25 mm.
- Rychlost kmitání listu: 3100 /min.
- Prořez ve dřevě: 150 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás