Nářadí VeGA
PodkategorieVeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS2600 PRO
| Výkon motoru: | 0.9 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA TCS9950 PRO
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 40CS14
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Klíč očkoplochý, 18mm, crv EXTOL PREMIUM 8816018
- Info: DIN 3113
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 18mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč očkoplochý, 17mm, crv EXTOL PREMIUM 8816017
- Info: DIN 3113
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 17mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč očkoplochý, 16mm, crv EXTOL PREMIUM 8816016
- Info: DIN 3113
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 16mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila ocaska, 500mm EXTOL PREMIUM 8812203
- Technické parametry: 500mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9 zubů na 25mm, trojbroušené kalené zuby
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pistole pájecí transformátorová, 175w EXTOL CRAFT 9922
- Extra: ne
- Hmotnost: 0,6kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Nepřerušovaný provoz: max. 12sec
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pistole pájecí transformátorová, 100w EXTOL CRAFT 9921
- Hmotnost: 0,6kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Nepřerušovaný provoz: max. 12sec
- Přerušovaný provoz: max. 48sec (přestávka 30sec)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pistole sponkovací 3funkční, 4-14mm/tl. 1,2mm EXTOL CRAFT 9176
- Technické parametry: 4-14mm/tl. 1,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: možnost nastavení síly úderu, vhodné spony: výška 4-14mm, rozteč 10,6x tl.1,2mm+11,3x tl. 1,2mm, kabelové spony výšky 10-12mm rozteč 6,2mm, hřebíky s hlavičkou do max. délky 14mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž-kleště kapesní multifunkční s nářadím, 100/67mm, 9 dílů, nerez EXTOL PREMIUM 8855130
- Materiál: NEREZ
- Technické parametry: 100/67mm, 9 dílů
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka otevřeného nože 100mm, délka zavřeného nože 67mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž štěpařský zavírací nerez, 170/100mm EXTOL PREMIUM 8855110
- Technické parametry: 170/100mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka otevřeného nože 170mm, délka zavřeného nože 100mm, kvalitní dřevěná rukojeť
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž ulamovací s kovovou výztuhou, 18mm, auto-lock EXTOL PREMIUM 8855022
- Technické parametry: 18mm, Auto-lock
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž ulamovací kovový s kovovou výztuhou a kolečkem, 18mm EXTOL PREMIUM 8855014
- Technické parametry: 18mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleště štípací čelní, 200mm, s izolací EXTOL PREMIUM 8813042
- Info: TÜV/GS
- Technické parametry: 200mm, s izolací
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleště štípací čelní, 180mm, s izolací EXTOL PREMIUM 8813041
- Info: TÜV/GS
- Technické parametry: 180mm, s izolací
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž lovecký nerez, 290/170mm EXTOL PREMIUM 8855304
- Technické parametry: 290/170mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: celková délka 290mm, délka čepele 170mm, s nylonovým pouzdrem na opasek
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž lovecký nerez, 270/150mm EXTOL PREMIUM 8855302
- Technické parametry: 270/150mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: celková délka 270mm, délka čepele 150mm, s nylonovým pouzdrem na opasek
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleště siko, 300mm, crv EXTOL PREMIUM 8813159
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 300mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Krytky čelistí, 2ks, pro kleště 8813060, nylon EXTOL PREMIUM 8813060A
- Materiál: Nylon
- Technické parametry: pro kleště 8813060
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleště siko, 260mm, crv EXTOL PREMIUM 8813060
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 260mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: s výměnnými krytkami čelistí pro armatury,
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleště štípací rabicové, 275mm, s izolací, crv EXTOL PREMIUM 8813057
- Info: TÜV/GS
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 275mm, s izolací
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč ráčnový očkoplochý s kloubem, 72 zubů, 16mm, l 217mm FORTUM 4720216
- Technické parametry: 16mm, L 217mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč ráčnový očkoplochý s kloubem, 72 zubů, 12mm, l 174mm FORTUM 4720212
- Technické parametry: 12mm, L 174mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč ráčnový očkoplochý s kloubem, 72 zubů, 9mm, l 157mm FORTUM 4720209
- Technické parametry: 9mm, L 157mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč ráčnový očkoplochý s kloubem, 72 zubů, 8mm, l 134mm FORTUM 4720208
- Technické parametry: 8mm, L 134mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezač skla s karbidovými kolečky, 6ks řezacích koleček EXTOL CRAFT 105153
- Technické parametry: 6ks řezacích koleček
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás