Nářadí Schweißkraft
PodkategorieHořák WP 17 V / 4 m ED s plynovým regulátorem 1461745 Schweißkraft
- Délka hadice: 4 m
- Tloušťka drátu: 5×3,2mm
Není skladem
Plasmový hořák A 81 / 6 m 1339201 Schweißkraft
-4%
- Max. provozní tlak: 5,0 bar
- Příkon: 155 W
Není skladem
Podobné produkty
Šroubovák TORX T6X75 Kreator KRT404101
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791840
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kompresor domácí aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891875
-20%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Max. tlak: 11bar/1100kPa/160PSI
- Nabíjení baterie cca: 55min
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, pneu, mini FORTUM 4795035
-14%
- Délka: 125mm
- Hmotnost: 0,36kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčné, sada 45ks, 1/4" EXTOL PREMIUM 8818360
-26%
- Adaptér na hroty: 1/4"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 1/4": 6-7-8-10-11-12-13mm
- Hroty: 1/4": (-) 4-5,5-7mm, PH1-2-3, H1,5-2-2,5-3-4-5-6mm, T10-15-20-25-27-30-40Nástavec s rukojetí 1/4": 1/4"x150mm
Skladem - ihned k odběru
EV 13 G-2 Vrtačka NAREX
-7%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893023 pila kotoučová/řezačka, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM ...
-4%
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 3,7kg
- Kotouč: 89mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Pilníky pro USF mini - 4 ks 2404645 Aircraft
Skladem - ihned k odběru
Makita HM1203C Sekací kladivo 19,1J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 19.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Nůž ulamovací, 18mm EXTOL CRAFT 9129
-47%
- Technické parametry: 18mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
L-klíče imbus prodloužené, sada 9ks, s kuličkou, 1,5-10mm EXTOL PREMIUM 8819312
-36%
- Technické parametry: s kuličkou, 1,5-10mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: H 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm
Skladem - ihned k odběru
Ferm HAM1015 - Opalovací pistole 2000W
-13%
- Základní příslušenství:
- redukující nástavecrozšiřující nástaveckufrVýhody:
- tepelná ochranavhodné ro stacionární použití
Skladem - ihned k odběru
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00420
-16%
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Frézka multifunkční 3v1, 600w EXTOL CRAFT 408010
-18%
- Hmotnost: 1,3kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 10000-30000/min
- Příkon: 600W
Skladem - ihned k odběru
Sada nářadí 109ks v AL kufru Kreator KRT951002
-22%
- 1/2" rozměr
- 15x nástrčná hlavice 1/2" 8/9/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19/
- 20/21/22 mm
- Klíč na svíčky 21mm
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 300g Laminátová rukojeť Kreator KRT901103
- Hmotnost: 300 g
Skladem - ihned k odběru
Ruční pila 400mm 11TPI Kreator KRT801101
- Pilový plátek: 400 mm
- TPI: 11
Skladem - ihned k odběru
Stahovací pásky černé 4,8x190mm, 50ks Kreator KRT556010
-8%
- Rozměr: 4,8x190mm Barva: černá 50ks
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák krátký PH2X25 Kreator KRT405103
-3%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 25 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T10X75 Kreator KRT404105
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 3x75 Kreator KRT401102
-3%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Kapesní nůž 15 funkcí Kreator KRT000902
- Délka otevřeného: 15,3 cm
- Délka zavřeného: 9 cm
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791820
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru