Nářadí Protool
PodkategorieKotoučová metla WS 2 100x600 SW10 Protool 614223
-68%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 100 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Protool 614224 Metla WS2 120x600 SW10
-82%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 120 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Podobné produkty
Makita VC003GLZ Aku-vysavač Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Síla sání: 25-310 W
- Max. průtok vzduchu: 3,2 m3/min
- Podtlak: 23 kPa
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Makita DTD172Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.600 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.100/2.600/3.600/3.800 min-1
- Max. utahovací moment: 180 Nm
Není skladem
AKU Tavná pistole 4 V Powerplus POWX147
-9%
- Napětí: 4 V
- Kapacita akumulátoru: 2.200 mAh
- Doba nabíjení baterie: 3 hod.
- Rychlost nahřátí: cca 25 sec.
Není skladem
Kroužky hliník 10mm 25ks Kreator KRT616108
-3%
Není skladem
Proxxon Aku tavná pistole MICROMOT HKP/A
-8%
- 3,6V. 2Ah.
- Teplota 170 °C.
- Hmotnost 200g.
Není skladem
Aku leštička 20V bezuhlíková 180mm LI-ION (bez AKU) Powerplus POWDP4070
-4%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Není skladem
Svěrka f ráčnová-rychloupínací, 200x80mm FORTUM 4755002
- Technické parametry: 200x80mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: upínací síla až 300kg
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL PREMIUM 8890032
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Hlavice nástrčné multi-lock, sada 19ks, 1/4" FORTUM 4700031
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm (5/32"-3/16"-9/32"-5/16"-11/32"-3/8"-7/16"-15/32"-1/2"-9/16") (E5-6-8-10-12-14-16-18)
- Nástavec s rukojetí 1/4": 150mm
- Prodlužovací nástavec: 1/4": 50-150mm
- Ráčna: 1/4" (48T)
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-3%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku leštička 20V 240mm LI-ION (bez AKU) Powerplus POWDP4040
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 140 mm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
-5%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15200
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Proxxon Aku šroubovák ASD 3,6V 1/4“
-8%
- Integrovaná baterie 2 Ah.
- USB nabíječka 1,5 A.
- Hmotnost cca 200 g (bez kabelu a nabíječky).
- Délka 180 mm.
Není skladem
Proxxon Lešticí houba střední žlutá 30mm
-4%
- Ø 30 x 25 mm.
Není skladem
Proxxon Aku orbitální leštička EP/A - sada
-8%
- 10,8 V.
- Kapacita 2.6 Ah.
- Rychlost otáček 1100 – 2600 ot./min.
- Excentrický kmit 11 mm.
Není skladem
Kleště samosvorné prodloužené 175mm Kreator KRT608003
- Délka kleští: 175 mm
- Kapacita čelistí: 70 mm
- Materiál čelistí: carbon steel
- Materiál rukojeti: ocel
Není skladem
Separátor / vysavač popela 20V (bez baterie) Powerplus POWDP6020
-10%
- Napětí: 20/40 V
- Objem nádoby: 20 l
- Rozměr nádoby: 295 x 310 mm
- Rozměr hadice: prům.36.5mm - 1m
Není skladem
Makita DCL282FZ Aku-vysavač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Doba použití/akumulátor: 15/20/50 min/BL1830B
- Max. průtok vzduchu: 1,5 m3/min
- Výkon: 60 / 45 / 15 W
Není skladem
Proxxon Sada na broušení a leštění vč. nástavce a podložky
-4%
- Ø 30mm.
Není skladem
Aku multitool oscilační bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP4060
-7%
- Napětí: 20/40 V
- Otáčky naprázdno: 5.000 - 20.000 min⁻¹
- Rychlost kmitání: 10.000 - 40.000 min⁻¹
- Hmotnost: 1,2 kg
Není skladem