Nářadí Proma industry
PodkategorieProma industry BKC-800/2 - Čelní bruska
- BKC-800/2 - Čelní bruskaČelní bruska BKC-800/2 je určena k broušení dřeva, hliníkových slitin a všech druhů umělých hmot. Výklopný stůl umožňuje snadný přístup ke kotouči při výměně brusného plátna. Litinový stůl je vybaven naklápěcím mechanismem s jemným dolaďováním a úhlovací stupnicí.Hlavní výhodyVyrobeno v České republice Vhodné pro profesionální použití Tuhá a stabilní konstrukce Litinový stůl i kotouč Stůl lze snadno odklopitHrubé a jemné nastavení stolu (po jedné minutě)Kotouč je vybaven samočinnou brzdouVybaveno motory Siemens Vhodné pro obrábění všech druhů materiálů např. nerez.: kov, hliník, plast, dřevoSoučást dodávky Čelní brusky BKC-800/22x Naklápěcí stůl z litiny
- 2x Vyklopení stolu
- Odsávací hubice 100 mm
- Samobrzdný motor
Není skladem
Proma industry BKC-800 - Čelní bruska
- BKC-800 - Čelní bruskaČelní bruska BKC-800 je určena k broušení dřeva, hliníkových slitin a všech druhů umělých hmot. Výklopný stůl umožňuje snadný přístup ke kotouči při výměně brusného plátna. Litinový stůl je vybaven naklápěcím mechanismem s jemným dolaďováním a úhlovací stupnicí.Hlavní výhodyVyrobeno v České republice Vhodné pro profesionální použití Tuhá a stabilní konstrukce tLitinový stůl i kotoučStůl lze snadno odklopit Hrubé a jemné nastavení stolu (po jedné minutě) Kotouč je vybaven samočinnou brzdouVybaveno motory SiemensVhodné pro obrábění všech druhů materiálů např. nerez.: kov, hliník, plast, dřevoSoučást dodávky Čelní brusky BKC-800Naklápěcí stůl z litiny
- Vyklopení stolu
- Odsávací hubice 100 mm
- Samobrzdný motor
Není skladem
Proma industry BKC-600/2 - Čelní bruska
- BKC-600/2 - Čelní bruskaČelní bruska BKC-600/2 je určena k broušení dřeva, hliníkových slitin a všech druhů umělých hmot. Výklopný stůl umožňuje snadný přístup ke kotouči při výměně brusného plátna. Litinový stůl je vybaven naklápěcím mechanismem s jemným dolaďováním a úhlovací stupnicí.Hlavní výhody
- Vyrobeno v České republice Vhodné pro profesionální použití Tuhá a stabilní konstrukce Litinový stůl i kotouč Stůl lze snadno odklopit Hrubé a jemné nastavení stolu (po jedné minutě)Kotouč je vybaven samočinnou brzdou Vybaveno motory SiemensVhodné pro obrábění všech druhů materiálů např. nerez.: kov, hliník, plast, dřevoSoučást dodávky Čelní brusky BKC-600/22x Naklápěcí stůl z litiny
- 2x Vyklopení stolu
- 2x Odsávací hubice 100 mm
Není skladem
Proma industry BKC-600 - Čelní bruska
- BKC-600 - Čelní bruskaČelní bruska BKC-600 je určena k broušení dřeva, hliníkových slitin a všech druhů umělých hmot. Výklopný stůl umožňuje snadný přístup ke kotouči při výměně brusného plátna. Litinový stůl je vybaven naklápěcím mechanismem s jemným dolaďováním a úhlovací stupnicí.Hlavní výhodyVyrobeno v České republice Vhodné pro profesionální použití Tuhá a stabilní konstrukce Litinový stůl i kotouč Stůl lze snadno odklopit Hrubé a jemné nastavení stolu (po jedné minutě) Kotouč je vybaven samočinnou brzdou Vybaveno motory Siemens Vhodné pro obrábění všech druhů materiálů např. nerez.: kov, hliník, plast, dřevoSoučást dodávky Čelní brusky BKC-600Naklápěcí stůl z litiny
- Vyklopení stolu
- Odsávací hubice 100 mm
- Samobrzdný motor
Není skladem
Proma industry BKC-400/2 - Čelní bruska
- BKC-400/2 - Čelní bruskaČelní bruska BKC-400/2 je určena k broušení dřeva, hliníkových slitin a všech druhů umělých hmot. Výklopný stůl umožňuje snadný přístup ke kotouči při výměně brusného plátna. Litinový stůl je vybaven naklápěcím mechanismem s jemným dolaďováním a úhlovací stupnicí.Hlavní výhodyVyrobeno v České republice Vhodné pro profesionální použití Tuhá a stabilní konstrukce Litinový stůl i kotouč Stůl lze snadno odklopit Hrubé a jemné nastavení stolu (po jedné minutě) Kotouč je vybaven samočinnou brzdou Vybaveno motory Siemens Vhodné pro obrábění všech druhů materiálů např. nerez.: kov, hliník, plast, dřevo
- Rychlá výměna kotouče se samočinnou brzdouSoučást dodávky Čelní brusky BKC-400/22x Naklápěcí stůl z litiny
- 2x Vyklopení stolu
- 2x Odsávací hubice 100 mm
Není skladem
Proma industry BKC-400 - Čelní bruska
- BKC-400 - Čelní bruskaČelní bruska BKC-400 je určena k broušení dřeva, hliníkových slitin a všech druhů umělých hmot. Výklopný stůl umožňuje snadný přístup ke kotouči při výměně brusného plátna. Litinový stůl je vybaven naklápěcím mechanismem s jemným dolaďováním a úhlovací stupnicí.Hlavní výhody
- Vyrobeno v České republiceVhodné pro profesionální použitíTuhá a stabilní konstrukceLitinový stůl i kotoučStůl lze snadno odklopitHrubé a jemné nastavení stolu (po jedné minutě)Kotouč je vybaven samočinnou brzdouVybaveno motory SiemensVhodné pro obrábění všech druhů materiálů např. nerez.: kov, hliník, plast, dřevoSoučást dodávky Čelní brusky BKC-400
- Naklápěcí stůl z litiny
- Vyklopení stolu
Není skladem
Podobné produkty
Fdg 5008-53r sada nářadí fieldmann
-48%
- Kombinované kleště 6“
- Kleště s dlouhými čelistmi 6“
- 8 ks 3/8“ nástrčné hlavice: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17 mm
- 1 ks 3/8“ ráčna
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 200802-e kotoučová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10102-a aku šroubovák fieldmann
-47%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10201-a aku vrtačka fieldmann
-26%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200160-e modelář. bruska fieldmann
-26%
| Příkon: | 170 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 36000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 56516-b benzínová pila fieldmann
-41%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70215-0 20v vrtačka fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdg 5018-108ar nářadí+fds10102 fieldmann
-36%
- Sada ručního nářadí
- Fieldmann FDG 5018-108ARSada nářadí obsahující přes sto pět kusů včetně oblíbeného aku šroubováku FDS 10102-A jenž je ideálním všestranným pomocníkem. Nedílnou součástí sady jsou kleště kombinované, vodováha, metr a kladivo. Nářadí je uloženo v pevném plastovém kufříku s ergonomickou rukojetí, jejíž umístění zajišťuje otevření kufříku jen ze správné strany tak, aby se nářadí nevysypalo ven.Sada ručního nářadí zahrnuje:
- 1× akumulátorový šroubovák FDS 10102-A (3,6 V / 1300 mAh Li-Ion baterie)
- 1× řezačka
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 201552-e vzd. kompresor fieldmann
-24%
- Vzduchový kompresor
- Napětí: 230 V/50 Hz
- Příkon: 1500 W
- Jmenovitý výkon: 2800 ot./min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 9002 přísluš. k bruskám fieldmann
-36%
- 40 ks příslušenství
- Pískový papír
- Špachtlové nože
- Pilové listy (dřevo, kov)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 202201-e úhlová bruska fieldmann
-51%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 70205-0 20v kompresor fieldmann
-30%
- Akumulátorový kompresor Fieldmann FDAK 70205-0 s maximálním výstupním tlakem 10,3 bar a průtokem vzduchu 235 l/min. Vybaven je ergonomickým držadlem pro snadné přenášení. Nabíječka a baterie nejsou součástí balení.
- Vlastnosti Fieldmann FDAK 70205-0Součástí řady Fast Power 20 V
- Typ akumulátoru Li-Ion 1× 20 V
- Max. výstupní tlak: 10,3 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201202-e kotoučová pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200712-e přímočará pila fieldmann
-24%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 201050-e el. šavlová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 201201-e úhlová bruska fieldmann
-31%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 2105-e ele. pila 1800w fieldmann
-51%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 5816-b benzínová pila 58cc fieldmann
-44%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 58 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6.0 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10101-a aku šroubovák fieldmann
-48%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduo 70505-0 20v šavlová pila fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70105-0 20v vrtačka fieldmann
-34%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdis 20140-e svářečka fieldmann
-19%
- Napětí: 230 V AC / 50 Hz
- Skutečný výstupní proud: 20-140 A
- Průměr elektrody: 1,6 - 3,2 mm
- Vstupní proud: 28 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdh 200801-e elektrický hoblík fieldmann
-31%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 6 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 1018-23r mini sada nářadí fieldmann
-50%
- FDS 1018-23R Sada 23 ks Bitů obsahuje:
- 15 ks 25 mm bitů:
- H3, H4, H5, H6, SL3, SL4, SL5, SL6, PZ1, PZ1, PZ2, PH2, PH3, T10, T15
- 6 ks: 1/4 nástavec 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás