Nářadí Premion
PodkategorieOboustranná lepící páska 10m x 48mm 3ks Premion THEMAH088
- Délka pásky: 10m
- Šířka pásky: 48mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Izolační páska PVC 7ks různé barvy 18mm x 15m Premion PRE900089
-2%
- Průměr pásky: 18mm
- Délka pásky: 15m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Bruska na nástroje NTS 256 5750256 Holzkraft
-14%
- Průměr brusného kotouče : 250 mm
- Průměr obtahovacího kotouče: 200 mm
- Tloušťka brusného kotouče: 50 mm
- Tloušťka obtahovacího kotouče: 30 mm
Není skladem
Rádio GPB 18V-5 C BOSCH 06014A4000
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Frekvenční pásmo FM, od: 87,5 MHz
- Frekvenční pásmo FM, až: 108 MHz
- Frekvenční pásmo FM: 87,5 – 108 MHz
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00422
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 1.500 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18plus 1
Není skladem
Plastové a gumové kladivo TOTAL THT77406
- Značka: TOTAL
Není skladem
Pila na kov, industrial, 300mm TOTAL THT54106
- Technické parametry: 300mm
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: osazena heavy duty ocelovým rámem, opatřena hliníkovou rukojetí potaženou ABS plastem a TPR pryží
Není skladem
Sada nářadí 97ks, industrial TOTAL THPTCS70971
- Hroty: 20 ks: SL3, SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, PZ0, PZ1, PZ2, PZ3, T10, T15, T20, T30, H3, H4, H5, H6
- Imbus: 9 ks šestihranných klíčů 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
- Kleště: 1ks kombinované 180mm, 1ks půlkulaté přímé 160cm,1ks kleště štípací boční 180mm, kleště SIKO 250mmKlíče: 11 ks Očkoploché klíče: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 17 mm, klíč nastavitelný 250mm
- Metr: 1ks svinovací 3mx16mm
Není skladem
Kladivo vrtací, sds plus, 5,5j TOTAL TH115326
- Hmotnost: 5,5kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
- Max. vrtání do oceli: 13mm
Není skladem
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita DTD153RFJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
Makita DTD152Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 165 Nm |
Není skladem
Nůžky na plastové trubky, o 0-64mm, trojúhel. břit FORTUM 4775016
- Technické parametry: O 0-64mm, trojúhel. břit
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: břit z SK5 oceli, na plastové trubky z materiálů PVC, PPR, PP, PE, PEX, PB, PVDF apod.
Není skladem
Úhlová bruska 125mm VRS 850W SKIL 9132AC+přísluš.
- Základová deska 200 x 200 mm, sloup délka 500 mm, vyložení 140mm, zdvih 65mm, otáčení hlavy 90°, objímka prům. 43mm
Není skladem
L-klíče imbus, sada 8ks, 2-10mm EXTOL CRAFT 6617
- Technické parametry: 2-10mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: H 2-2,5-3-4-5-6-8-10mm v plast. Krabičce
Není skladem
Nýtovací trn do maticových nýtovacích kleští, m3 FORTUM 4770692
- Info: pro Fortum nýtovací kleště 4770620, 4770633, 4770634, 4770635, 4770636
- Technické parametry: M3
- Značka: FORTUM
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový šroubovák „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 89.
- Akustický výkon: 100.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Není skladem
Bruska excentrická Aku 125mm SKIL 3745CA
-2%
- Čistá hmotnost bez akumulátoru: 1.2 kg.
- Volnoběžné otáčky: 7000-11000/ min.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 14000-22000/ min.
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem
Bruska excentrická 125mm 280W SKIL 7420AA
-2%
- Příkon: 280 W.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 25000 příklepů/min /min.
- Průměr brusných kmitů: 2.5 mm.
Není skladem
Vrtačka příklepová 700W SKIL 6290AA
-2%
- Akustický tlak: 94.
- Akustický výkon: 105.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 3.0.
Není skladem
Worx WX500 - Aku pila ocaska 20V, 1x2.0Ah - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Není skladem
Ferm PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
-3%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Aku pásový pilník 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50700
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 360 - 800 m/min
- Délka pracovní lišty: 100 mm
- Rozměr brusného pásu: 13 x 457 mm
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 50ks, 1/4", 1/2" FORTUM 4700002
- Adaptér s otvorem: 1/4", 1/2"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 1/2": 10-11-12-13-14-16-17-19-22-24-27-30-32mm
- Hroty: 1/4": (-) 4-5,5mm, PH 1-2, HEX 3-4-5-6mm, T20-25-27-30
- Klíč na svíčky: 1/2": 16-21mm
Není skladem