Nářadí -
Podkategorie- Sada dlát řezbářských 12ks
-19%
- Sada dlát řezbářských 12 ks
- Dřevěné rukojeti
- vyrobeny z uhlíkové ocelilze opětovně brousit
Skladem - ihned k odběru
Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
-13%
- Ilustrační obrázek. Vrchní látka může mít různou barvu.Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
Není skladem
Podobné produkty
Klíč očkoplochý, 22mm FORTUM 4730222
-38%
- Technické parametry: 22mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 19mm FORTUM 4730219
-32%
- Technické parametry: 19mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hoblík 710W SKIL 1590DA
- Akustický tlak: 88 dB(A).
- Akustický výkon: 99 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací: < 2,5 m/s².
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka příklepová SKIL 6225AA
- Akustický tlak: 82.
- Akustický výkon: 93.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5.
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX371.10 - Aku vrtačka s příklepem 20V 40Nm 2x2.0Ah + kufr - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Sada aku nářadí share20v v tašce, 7ks - vrtačka, úhlová bruska, ocaska, excentrická bruska, 2x ba...
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: sada obsahuje aku šroubovák 8891805, aku úhlovou brusku 8891841, aku pilu ocasku 8891821, aku excentrickou brusku 8891847, 2x 2000mAh baterii 8891881 a nabíječku 8891893
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová s přímou bruskou, 120w EXTOL CRAFT 410112
-7%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x) a bruska úhlová 125mm v plastovém boxu EXTOL PREMIUM 8898311
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pistole horkovzdušná, 2000w EXTOL CRAFT 411023
-22%
- Hmotnost: 0,7kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Proud vzduchu: 500/300l/min
- Příkon: 2000/1000W
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 900w EXTOL CRAFT 403126
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Excentrická leštička na malé plochy FLEX XFE 7-12 80 P-Set 230/CEE
| Průměr kotouče: | 80 mm |
|---|---|
| Příkon: | 700 W |
| Max. otáčky: | 5500 min-1 |
| Váha: | 2.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
Kleště prodloužené ploché VDE 6" Kreator KRT620005
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
Kleště kombinované VDE 6" Kreator KRT620001
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
P Kleště odizolovací 6" Kreator KRT606101
-6%
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
P Dlouhé kleště ploché 6" Kreator KRT601101
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada oboustranných očkových klíčů 6-32mm - 12ks Kreator KRT500006
-6%
- Rozměr klíče: 6x7 mm
- Rozměr klíče: 8x9 mm
- Rozměr klíče: 10x11 mm
- Rozměr klíče: 12x13 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák VDE PH0X60 Kreator KRT402201
- Materiál: Chrome vanadium
- Délka: 60 mm
Skladem - ihned k odběru
Ruční sponkovačka 6-10mm Kreator KRT000102
-3%
- Materiál: Kovové tělo, kovová rukojeť
- Velikost spon: 6 - 10 mm
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační delta aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891844
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,7j, sds plus, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791818
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru