Nářadí -
Podkategorie- Sada dlát řezbářských 12ks
-19%
- Sada dlát řezbářských 12 ks
- Dřevěné rukojeti
- vyrobeny z uhlíkové ocelilze opětovně brousit
Skladem - ihned k odběru
Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
-13%
- Ilustrační obrázek. Vrchní látka může mít různou barvu.Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
Není skladem
Podobné produkty
Kroužky hliník 7mm 100ks Kreator KRT616106
-9%
Skladem - ihned k odběru
P Kombinované kleště 8" Kreator KRT602103
-4%
- Délka: 200 mm
Skladem - ihned k odběru
Hoblík ruční 235mm Kreator KRT454008
-17%
- Délka: 235 mm
- Pracovní šířka: 45 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T15X100 Kreator KRT404106
-7%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák VDE PZ1X80 Kreator KRT403202
- Materiál: Chrome vanadium
- Délka: 80 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 10x200 Kreator KRT401107
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 200 mm
Skladem - ihned k odběru
Truhlářské kolíčky 10 x 40 mm (30 ks) Kreator KRT110103
-12%
Skladem - ihned k odběru
Proxxon MICRO – Křížový stůl KT 70
-4%
- Rozměry stolu 200 x 70 mm.
- Rozsah nastavení X (příčně) 134 mm, rozsah nastavení Y (hloubkově) 46 mm, stavební výška 43 mm.
Skladem - ihned k odběru
1150 W leštička za mokra s variabilními otáčkami a zástrčkou pro děl. trafo,115mm FLEX LE 12-3 10...
-5%
- Max. Ø brusného tělesa 115 mmOtáčky při chodu naprázdno 1200-3700 ot/minPříkon 1150 WVýkon 700 WUpnutí nástroje M 14Rozměr (d x v) 340 x 140 mmPřípojka hadice s rychlospojkou 2 mHmotnost 2,4 kg
Skladem - ihned k odběru
Fdtp 2100-e tavná pistole 100w fieldmann
-33%
- Tavná pistole
- FIELDMANN FDTP 2100-EPotřebujete doma přilepit lištu, opravit prasklý květináč nebo máte náladu na kreativní tvoření? Na to vám obyčejné lepidlo stačit nebude. Naše tavná pistole je díky příkonu 100 W přichystaná k práci během 3-5 minuta k zacházení s ní potřebujete jen trochu cviku a opatrnosti. Tavné tyčinky (11 mm) nenahradí specializovaná lepidla, ale zase si poradí s velkým množstvím rozdílných materiálů. Slepit papír, dřevo nebo textil, připevnit dekorace na věnec, vyrobit výzdobudo bytu… to, a ještě mnohem víc zvládne tavná pistole FIELDMANN FDTP 2100-E bez nejmenších potíží. Je čas, začít tvořit.Tavná pistole
- Napětí / frekvence: 230V / 50 Hz
- Příkon: 100 W
Skladem - ihned k odběru
Fdnp 3301 nůžky na plech 3ks fieldmann
-36%
- Délka nůžek: 250 mm
- 3 typy nůžek na plech (pravé, levé a rovné stříhání)
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů ložisková, 600mm FORTUM 4770816
-7%
- Info: náhradní řezací kolečko 4770815
- Technické parametry: 600mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: rozměr základny 810x200x25mm, max. délka řezu 600mm, hmotnost 6,8kg
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 850w EXTOL PREMIUM 8890033
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
T-klíče imbus, sada 9ks, h2-10mm EXTOL PREMIUM 8819301
-28%
- Technické parametry: H2-10mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: H 2-2,5-3-4-5-6-7-8-10mm
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
Scheppach DH 1600 MAX vrtací/sekací kladivo 7,5 kg
-2%
- Příkon: 1600 W
- Energie úderu: 10 J
- Počet úderů: 3800 úd/min
- Sklíčidlo: SDS max
Skladem - ihned k odběru
Sloupová vrtačka OPTIdrill D 33 Pro 3003040 Optimum
-27%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 25 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 30 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Vyložení: 254mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se zvlášť vysokými otáčkami NAREX EV 13 F-H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA6021 Úhlová bruska 150mm,1050W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1050 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita HP2071J Příklepová vrtačka,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,2rychlosti,1010W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Provázek stavební, 1,7mm, 50m, žlutý EXTOL PREMIUM 8847212
-35%
- Info: cívka
- Technické parametry: 1,7mm, 50m, žlutý
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 14mm FORTUM 4730214
-40%
- Technické parametry: 14mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru