Nářadí KITO
PodkategorieŠroubovák křížový, ph 3x150mm KITO 4800210
- Technické parametry: PH 3x150mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák křížový, pz 0x60mm KITO 4800301
- Technické parametry: PZ 0x60mm
- Značka: KITO
Není skladem
Podobné produkty
EVM 32 Magnetická vrtačka NAREX
-17%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Otáčky naprázdno: 600 ot./min
- Upínání: 19 mm Weldon (3/4")
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 172ks, 1/4", 3/8", 1/2" EXTOL PREMIUM 8818345
- Adaptér na hroty: 3/8" 6mm, 1/2" 8mm, 1/4"
- Adaptér s otvorem: 1/2", 3/8"
- Hlavice nástrčné: 1/4" 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 3/8" 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19mm, 1/2" 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24-27-30-32mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 1/4" 4-5-6-7-8-9-10mm, 3/8" 10-11-12-13-14-15mm, 1/2" 16-17-18-19-22mm
Není skladem
Bezolejový kompresor Mobilboy 185 OF E 2001240 Aircraft
-14%
- Max. provozní tlak: 10 bar
- Objem tlakové nádoby: 5 l
- Plnící výkon cca: 90 l/min
- Sací výkon cca: 180 l/min
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 S (400 V) 3101575 Optimum
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Pístový kompresor Airprofi 703/100/15 2018735 Aircraft
-14%
- Max. provozní tlak: 15 bar
- Objem tlakové nádoby: 100 l
- Plnící výkon cca: 460 l/min
- Sací výkon cca: 575 l/min
Není skladem
Nůžky na plech BS Komposit PRO 2404450 Aircraft
-14%
- Max. provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 420 l/min
- Max. tloušťka plechu (400 N/mm2): 1,6 mm
- Počet zdvihů: 2600 /min
Není skladem
Kleště štípací boční, 160mm TOTAL THT130606P
- Technické parametry: 160mm
- Značka: TOTAL
Není skladem
Makita GA9040R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2600W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Horkovzdušná pistole 2000W SKIL 8040GA
-2%
- Příkon: 2,000 W.
- Rozsah teplot: 50 °C až 650 °C.
- Proudění vzduchu: 250-500 l/min.
- Elektronika: Ano.
Není skladem
Bruska pásová 710W SKIL 7615AB
-2%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 330 min-1 |
Není skladem
Horní frézka 1400W SKIL 1860AA
-2%
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Akustický výkon: 102 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací: 4.5 m/s².
Není skladem
Multifunkční oscilační bruska 300W SKIL 1491DB
-2%
- Příkon: 300 W.
- Oscilační úhel vlevo/vpravo: 1.4 ° Hmotnost: 1.2 kg.
- Napětí/frekvence: 220-240 V / 50-60 Hz.
Není skladem
Vrtačka příklepová 1000W SKIL 6398A
-2%
- Příkon: 1,000 W.
- Průměr sklíčidla: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do zdiva: 20 mm.
Není skladem
Worx power tools WX641 - Vibrační bruska 250W
- WX641 - Vibrační bruska 250WWX641 - Vibrační bruska je určena pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Broušení je prováděno mikrojemnými vibracemi brusné základny kmitající o vysoké frekvenci. Bruska je vhodná pro broušení v místech s pravým úhlem, např. v rozích podlah a k finálnímu zbroušení jemných defektů na površích před nanášením povrchové úpravy. Bruska není určena k broušení sádrokartonu a stavebních materiálů.Hlavní výhody
- Měkká povrch stroje
- Kompaktní a lehká konstrukce
- Mikro filtr DustStop
Není skladem
Worx power tools WX339 - Pneumatické vrtací kladivo 800W 2,5J
- WX339 - Pneumatické vrtací kladivo 800W 2,5JWX339 - Pneumatické vrtací kladivo je ideální volbou pro lehké vrtání a příklepové vrtání do zdiva, přírodního kamene. betonu, dřeva, kovu a plastu dále lze s kladivy nejen sekat, vysekávat ale i dlabat, otloukat omítky. Maximální příklepová síla je 2,5 J, díky čemuž je vrtací kladivo ideální pro vrtání do tvrdých materiálů jako je kámen a beton, ale také skvěle poslouží pro sekání a odstraňování dlaždic.Hlavní výhody
- SDS plus sklíčidlo
- měkká rukojeť
- levý a pravý chod
Není skladem
Ferm OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska 12V 1x1,5Ah
- OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska 12V 1x1,5Ah OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska - obrážečka vhodná pro řezání, broušení, škrabání, dělení a podobně. Vhodná pro všestranné použití na dřevo, plasty, kovy, keramiku apod. Má optimální výkon motoru pro domácí práce různého druhu.Vhodné pro: škrábání, obrážení, broušení a řezáníHlavní výhody
- nejlepší poměr cena / výkonelektrická regulace otáček
- univerzální nástavce
- měkká rukojeť
Není skladem
Aku sponkovačka / hřebíkovačka 20V (bez AKU) Powerplus POWDP7010
- Napětí: 20 V
- Kadence úderů: 30 ks/min
- Max. délka hřebů: 32 mm
- Max. délka spon: 25 mm
Není skladem
Aku kombinované kladivo 40V bezuhlíkové (bez AKU) Powerplus POWDP15680
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 5 J |
Není skladem
Klíč multifunkční samonastavitelný oboustranný, 8-17/14-32mm, crv EXTOL PREMIUM 8816342
- Info: DIN, tvrdost 47HRC
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 8-17/14-32mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 16,6v max li-ion (2x), bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791151T
| Napětí akumulátoru: | 16.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Kladivo vrtací, sds plus, 2,5j EXTOL CRAFT 401223
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 3,1kg
- Max. vrtání do betonu: 26mm
- Max. vrtání do dřeva: 32mm
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 75ks, 1/4", 1/2" EXTOL PREMIUM 6521
- Adaptér na hroty: 1/4"
- Adaptér s otvorem: 1/2"-3/8"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-5,5-6-7-8-10-11-12-13mm, 1/2": 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
- Hroty: 1/4": (-) 3-4-5, 4-5-6-5, 6-7, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H2-3-4-5-5,5-6, T8-9-10-15-20-25-27-30-40, SQ1-2-3
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1100w EXTOL PREMIUM 8890052
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem