Nářadí ACTIVE
PodkategorieACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Pokosová pila s posuvnou hlavou Holzstar KGZ 210 E 5702210
- Průměr pilového kotouče : 210 mm
- Otáčky: 4500ot/min
- Příkon: 1500 W
- Elektrické připojení: 230 V
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 B (400 V) 3101615 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Vysavač dryCAT 362 IRSCT-3 pro suché sání (s automatickým profukem filtrů) 7002370 Cleancraft
- Typ sání: Suché
- Množství vzduchu: 7933 l/min
- Průměr hadice: 38 mm
- Délka hadice: 4 m
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 15 B (230 V) 3101600 Optimum
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Pístový kompresor Airprofi 853/200/10 H 2022284 Aircraft
-14%
- Max. provozní tlak: 10 bar
- Objem tlakové nádoby: 200 l
- Plnící výkon cca: 680 l/min
- Sací výkon cca: 850 l/min
Není skladem
Stacionární kompresor Airprofi 703/270/15 H 2025752 Aircraft
-14%
- Max. provozní tlak: 13 (15) bar
- Objem tlakové nádoby: 270 l
- Plnící výkon cca: 460 l/min
- Sací výkon cca: 575 l/min
Není skladem
Pásová bruska HOLZSTAR® KSO 750 (230 V) 5900751
-14%
- Rozměry podélného stolu: 750×250mm
- Rozměry příčného stolu: 300×250mm
- Výška stolu min.: 970 mm
- Výška stolu max.: 1050 mm
Není skladem
Rádio GPB 18V-5 C BOSCH 06014A4000
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Frekvenční pásmo FM, od: 87,5 MHz
- Frekvenční pásmo FM, až: 108 MHz
- Frekvenční pásmo FM: 87,5 – 108 MHz
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00422
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 1.500 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18plus 1
Není skladem
Plastové a gumové kladivo TOTAL THT77406
- Značka: TOTAL
Není skladem
Pila na kov, industrial, 300mm TOTAL THT54106
- Technické parametry: 300mm
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: osazena heavy duty ocelovým rámem, opatřena hliníkovou rukojetí potaženou ABS plastem a TPR pryží
Není skladem
Sada nářadí 97ks, industrial TOTAL THPTCS70971
- Hroty: 20 ks: SL3, SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, PZ0, PZ1, PZ2, PZ3, T10, T15, T20, T30, H3, H4, H5, H6
- Imbus: 9 ks šestihranných klíčů 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
- Kleště: 1ks kombinované 180mm, 1ks půlkulaté přímé 160cm,1ks kleště štípací boční 180mm, kleště SIKO 250mmKlíče: 11 ks Očkoploché klíče: 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 17 mm, klíč nastavitelný 250mm
- Metr: 1ks svinovací 3mx16mm
Není skladem
Kladivo vrtací, sds plus, 5,5j TOTAL TH115326
- Hmotnost: 5,5kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
- Max. vrtání do oceli: 13mm
Není skladem
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita DTD153RFJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
Makita DTD152Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 165 Nm |
Není skladem
Nůžky na plastové trubky, o 0-64mm, trojúhel. břit FORTUM 4775016
- Technické parametry: O 0-64mm, trojúhel. břit
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: břit z SK5 oceli, na plastové trubky z materiálů PVC, PPR, PP, PE, PEX, PB, PVDF apod.
Není skladem
Úhlová bruska 125mm VRS 850W SKIL 9132AC+přísluš.
- Základová deska 200 x 200 mm, sloup délka 500 mm, vyložení 140mm, zdvih 65mm, otáčení hlavy 90°, objímka prům. 43mm
Není skladem
L-klíče imbus, sada 8ks, 2-10mm EXTOL CRAFT 6617
- Technické parametry: 2-10mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: H 2-2,5-3-4-5-6-8-10mm v plast. Krabičce
Není skladem
Nýtovací trn do maticových nýtovacích kleští, m3 FORTUM 4770692
- Info: pro Fortum nýtovací kleště 4770620, 4770633, 4770634, 4770635, 4770636
- Technické parametry: M3
- Značka: FORTUM
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový šroubovák „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 89.
- Akustický výkon: 100.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Není skladem
Bruska excentrická Aku 125mm SKIL 3745CA
-2%
- Čistá hmotnost bez akumulátoru: 1.2 kg.
- Volnoběžné otáčky: 7000-11000/ min.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 14000-22000/ min.
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem