Nářadí ACTIVE
PodkategorieACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Makita M9502R Úhlová bruska MT 115mm,570W
-22%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Makita M8600 Bourací kladivo MT 900W,šestihran 17mm
-21%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 17mm |
Není skladem
Makita GB602W Dvoukotoučová bruska s držákem,150mm,250W
-12%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Gumová palice bílá 450g - Laminátová násada Kreator KRT904104
- Hmotnost: 450 g
Není skladem
Oboustranný klíč otevřený 10x11 -150mm Kreator KRT501003
-3%
- Délka: 150 mm
Není skladem
Sekáč ruční špice 300mm Kreator KRT462002
-2%
- Délka: 300 mm
- HEX: 16 mm
Není skladem
Nůžky SET 3 ks Kreator KRT000505
- Velikost střední: 170 mm
- Velikost velké: 216 mm
- Max. síla stříhaného materiálu: 1,8 mm
- Velikost malé: 140 mm
Není skladem
Proxxon Průmyslová vrtací bruska IBS/E
-4%
- 5.000 – 20.000 ot./min.
- Příkon max. 100 W.
- Napětí 220 – 240 V.
- Stabilní převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku.
Není skladem
Proxxon Vrtací frézka MICROMOT 230/E
-4%
- 220 – 240 V. 50 Hz. 80 W. 6.000 – 20.000 ot./min.
- Hmotnost 270 g.
- Ochranná třída 2.
Není skladem
Proxxon MICRO - Pásová pila MBS 240/E
-13%
- 230 V.
- Regulovatelná rychlost pilového pásu 180 až 330 m/min.
- Vyložení ramene 150 mm.
- Maximální prořez 80 mm.
Není skladem
Proxxon Rychloupínací víceúčelový držák soustružnických nožů pro PD 400
-4%
- Rychloupínací výměnný držák umožňuje použití soustružnických nožů velikosti 10x10 mm pro soustruh PD 400.
- Soustružnické nože mohou být jednoduše a rychle vyměněny.
- S výškově nastavitelným držákem nožů se dá hrot soustružnického nože bez podkládacích podložek jednoduše a přesně nastavit do požadované výšky.Včetně 2 výměnných držáků.
Není skladem
Proxxon MICRO Frézka MF 70 s CNC přípravou
-12%
- 220 – 240 V. 100 W. 50/60 Hz.
- Otáčky 5.000 – 20.000/min.
- Stůl 250x70 mm.
- Posuv: X 150 mm, Y 70 mm, Z 70 mm.
Není skladem
Proxxon Hlavice na svíčky 3/8" - 14mm
-4%
- Velikost vnitřní šestihran: 14mm.
- Délka 64mm.
Není skladem
Proxxon HSS – Vrtáky
-4%
- HSS - MICRO - Spirálové vrtáky jsou vyrobeny z vybrané kvalitní oceli.
- Účelná a stabilní konstrukce stopky a vrtáku z jednoho kusu.
- Optimální přesnost vystředěného běhu.
- Díky vhodné tvrdosti dlouhá životnost při zachování pružnosti.
Není skladem
Fdg 5013-138r sada nářadí fieldmann
-36%
- Sada nářadí 138 ks
- 1x kombinované kleště 6"
- 2x šroubovák SL6/100, PH6/100 mm
- 1x rukojeť pro nástrčné hlavice
Není skladem
Fdtp 2102-e tavná pistole 100w fieldmann
-33%
- Tavná pistole FIELDMANN FDTP 2102-EPotřebujete doma přilepit lištu, opravit prasklý květináč nebo máte náladu na kreativní tvoření? Na to vám obyčejné lepidlo stačit nebude. Tavná pistole značky Fieldmann je díky příkonu 100 W přichystaná k práci během 3-5 minut – k zacházení s ní potřebujete jen trochu cviku a opatrnosti. Tavné tyčinky (11 mm) nenahradí specializovaná lepidla, ale zase si poradí s velkým množstvím rozdílných materiálů. Slepit papír, dřevo nebo textil, připevnit dekorace na věnec, vyrobit výzdobu do bytu… to, a mnohem víc zvládne růžová tavná pistole FIELDMANN FDTP 2102-E bez nejmenších potíží. Je čas začít tvořit.Tavná pistole
- Napětí / frekvence: 230V / 50 Hz
- Příkon: 100 W
- Průměr lepicí tyčinky: 11 mm
Není skladem
Fdtp 2205-a aku tavná pistole fieldmann
-34%
- 4 V / 1 500 mAh
- Průměr lepicí tyčinky: 7 mm
- Doba předehřátí: pouze 90 sekund
- Lepící aktivita: 1,5 g / min
Není skladem
Radiální řezačka obkladů RFS 200 Güde 55374
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 800 W
Není skladem
Invertorová svářečka GIS 200 Güde 20037
-31%
- Síťové napětí: 230 V
- Maximální příkon: 5 kVA
- Jištění: 16 A
- Napětí při chodu naprázdno: 10,4 - 26 V
Není skladem
SADA TRYSEK (TBI 150/MB 15) SB Güde 41630
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 20
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 55
Není skladem
Nástěnný kompresor GWK 160/08/2 ST Güde 50160
-30%
- Typ kompresoru: bezolejový
- Druh pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Kleště na pojistné kroužky zahnuté, 180mm, industrial TOTAL THTJ21802
- Značka: TOTAL
Není skladem
Kleště vázací zahradnické, 32cm TOTAL THTPTM1251
- Značka: TOTAL
Není skladem