Nabíječka GAL 18V-160 C &GCY42 BOSCH 1600A019S6
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 1600A019S6 | EAN | 3165140968027 | ||||
| Výrobce | Bosch | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Napětí akumulátoru, od: 14,4 V
- Nabíjecí napětí akumulátoru, do: 18 V
- Nabíjecí napětí akumulátoru: 14,4 – 18 V
- nabíjecí proud: 16,0 A
- Doba nabíj. při kap. aku. 2,0 Ah (80 %) přibl.: 15
- Doba nabíj. při kap. aku. 2,0 Ah (100 %) přibl.: 25
- Doba nabíjení při kapacitě akumulátoru 2,0 Ah (80 %/100 %) cca: 15/25 min
- Doba nabíj. při kap. aku. 3,0 Ah (80 %) přibl.: 24
- Doba nabíj. při kap. aku. 3,0 Ah (100 %) přibl.: 46
- Doba nabíj. při kap. aku. 3,0 Ah (80 % / 100 %) přibl.: 24/46 min
- Doba nabíj. při kap. aku. 4,0 Ah (80 %) přibl.: 15
- Doba nabíj. při kap. aku. 4,0 Ah (100 %) přibl.: 25
- Doba nabíjení při kapacitě akumulátoru 4,0 Ah (80 %/100 %) cca: 15/25 min
- Doba nabíj. při kap. aku. 5,0 Ah (80 %) přibl.: 20
- Doba nabíj. při kap. aku. 5,0 Ah (100 %) přibl.: 35
- Doba nabíjení při kapacitě akumulátoru 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: 20/35 min
- Doba nabíj. při kap. aku. 6,0 Ah (80 %) přibl.: 24
- Doba nabíj. při kap. aku. 6,0 Ah (100 %) přibl.: 46
- Doba nabíjení při kapacitě akumulátoru 6,0 Ah (80 %/100 %) cca: 24/46 min
- Doba nabíj. při kap. aku. 6,3 Ah (80 %) přibl.: 24
- Doba nabíj. při kap. aku. 6,3 Ah (100 %) přibl.: 37
- Doba nabíj. při kap. aku. 6,3 Ah (80 % / 100 %) přibl.: 24/37 min
- Doba nabíjení ProCORE18V 4.0Ah (80 %) přibl.: 32
- Doba nabíjení ProCORE18V 4.0Ah (100 %) přibl.: 51
- Doba nabíjení ProCORE18V 4.0Ah (80 % / 100 %) přibl.: 32/51 min
- Doba nabíjení ProCORE18V 8.0Ah (80 %) přibl.: 32
- Doba nabíjení ProCORE18V 8.0Ah (100 %) přibl.: 51
- Doba nabíjení ProCORE18V 8.0Ah (80 % / 100 %) přibl.: 32/51 min
- Doba nabíjení ProCORE18V 12.0Ah (80 %) přibl.: 36
- Doba nabíjení ProCORE18V 12.0Ah (100 %) přibl.: 55
- Doba nabíjení ProCORE18V 12.0Ah (80 % / 100 %) přibl.: 36/55 min
- Doba nabíjení ProCORE18V 4.0Ah (50 %) přibl.: 9
- Doba nabíjení ProCORE18V 4.0Ah (80 %) přibl.: 21
- Power Boost ProCORE18V 4.0Ah (50 % / 80 %) přibl.: 9/21 min
- Doba nabíjení ProCORE18V 8.0Ah (50 %) přibl.: 15
- Doba nabíjení ProCORE18V 8.0Ah (80 %) přibl.: 26
- Power Boost ProCORE18V 8.0Ah (50 % / 80 %) přibl.: 15/26 min
- Hmotnost: 1 kg
- Umístění (BE): Nejrychlejší 18V nabíječka na světě
- Výhody pro uživatele vč. přesvědčivých důkazů (BE): Kompatibilní se všemi 18V akumulátory Bosch Professional (profesionální 18V systém)
- Rozsah dodávky: 1× modul Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional (1 600 A01 6NH)
- Podsekce kategorie produktů: Nabíječka
- Rozměry balení (šířka): 142 mm
- Rozměry balení (délka): 253 mm
- Rozměry balení (výška): 102 mm
- Rozměry balení (šířka × délka × výška): 142 x 253 x 102 mm
Popis:
- Nabíječka GAL 18V-160 C &GCY42, GAL 18V-160 C Professional je nejrychlejší 18V nabíječka na světě.
- Díky nabíjecímu proudu 16 A je nabíjení neuvěřitelné rychlé a akumulátor ProCORE18V 8.0Ah se nabije na 80 % za pouhých 32 minut.
- Díky modulu Bluetooth Connectivity je rovněž velmi chytrá.
- Je kompatibilní se všemi 18V akumulátory Bosch Professional (systém Professional 18V).
- GAL 18V-160 C Professional je rovněž vybavena dvěma chladicími ventilátory Active Air Cooling, pětistupňovým indikátorem nabíjení, tlačítkem pro zvýšení výkonu Power Boost a možností montáže na stěnu.
- Kartonová krabice; Rychlonabíječka GAL 18V-160 C Professional (1 600 A01 9S5); 1× modul Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional (1 600 A01 6NH)
Podobné produkty
AN-UNI C Nabíječka NAREX
-24%
- Vstupní napětí: 230–240 V
- Výstupní napětí: 14,4–18,0 V
Skladem - ihned k odběru
HECHT 005046 - nabíječka
-11%