Elektrické úhlové brusky Narex
PodkategorieEBU 230-26 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
EBU 125-7 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 150-16 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1600 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 125-10 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 950 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 230-26 HD Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 230-23 HD Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2300 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Úhlová bruska GWS 17-125 TS BOSCH 06017D0400
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Není skladem
Úhlová bruska GWS 1000 BOSCH 0601828800
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1000 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Úhlová bruska PWS 850-125 BOSCH 06033A270B
-21%
- Jmenovitý příkon: 850 W
- Ø brusných kotoučů: 125 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Hmotnost: 1,8 kg
Není skladem
Úhlová bruska PWS 750-115 BOSCH 06033A240C
-12%
- Jmenovitý příkon: 750 W
- Ø brusných kotoučů: 115 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Hmotnost: 1,8 kg
Není skladem
Úhlová bruska GWS 13-125 CIE BOSCH 060179F002
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
Není skladem