Elektrické úhlové brusky Güde
PodkategorieÚhlová bruska WS 230-2350 R Güde 58109
-24%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska WS 125-1150 E Güde 58108
-25%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska WS 125-900 Güde 58107
-25%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Úhlová bruska GWS 14-125 S BOSCH 06017D0100
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Není skladem
Úhlová bruska GWS 24-180 P BOSCH 06018C2101
-12%
- Hlavní rukojeť: Válec
- Spínač: Spínač PROtection
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 2.400 W
Není skladem
Úhlová bruska GWS 17-125 CIT BOSCH 060179J002
-13%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1.700 W
- Volnoběžné otáčky, od: 2.800 ot/min
Není skladem
Úhlová bruska GWS 17-125 TS BOSCH 06017D0400
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Není skladem
Úhlová bruska GWS 1000 BOSCH 0601828800
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1000 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Úhlová bruska PWS 850-125 BOSCH 06033A270B
-21%
- Jmenovitý příkon: 850 W
- Ø brusných kotoučů: 125 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Hmotnost: 1,8 kg
Není skladem
Úhlová bruska PWS 750-115 BOSCH 06033A240C
-12%
- Jmenovitý příkon: 750 W
- Ø brusných kotoučů: 115 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Hmotnost: 1,8 kg
Není skladem
Úhlová bruska GWS 13-125 CIE BOSCH 060179F002
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
Není skladem