Delta brusky Bosch
PodkategorieAkumulátorová multibruska EasySander 12 BOSCH 060397690B
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová multibruska EasySander 12 BOSCH 0603976909
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová multibruska EasySander 18V-8 BOSCH 06033E3000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Delta bruska FLEX ODE 100-2 230/CEE
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 150 x 150 x 100 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní delta-bruska s regulací otáček FLEX ODE 2-100 EC Set 230/CEE
| Výkon: | 260 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 150 x 150 x 100 |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 24000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační Delta bruska 100W SKIL 7207AA
-7%
| Výkon: | 100 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 151 x 102 |
| Rychlost kmitání: | 24000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Není skladem
Fdb 200131-e vibrační bruska fieldmann
-41%
| Výkon: | 130 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Není skladem
DELTA BRUSKA DS 140 Güde 58227
-28%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 12000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Není skladem