Brusky -
PodkategoriePodobné produkty
Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček, 125 mm FLEX ORE 2-125 EC Set 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní vibrační bruska s regulací otáček FLEX OSE 2-80 EC 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní vibrační bruska s regulací otáček FLEX OSE 2-80 EC Set 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska se 800 W, s variabilními otáčkami FLEX DGE 8-32 230/CEE
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska FLEX LD 16-8 125R 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska FLEX LD 18-7 125 R 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska FLEX LD 18-7 150 R 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska FLEX LD 24-6 180 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska FLEX LDE 16-8 125R 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ostřička pilových řetězů P 2501 S Güde 94129
-26%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 230 W
- Maximální otáčky: 3000 min-¹
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 404112, bruska přímá, 130w EXTOL CRAFT 404111
| Příkon: | 130 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 30000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Není skladem
Bruska vibrační, 200w EXTOL CRAFT 407115
- Brusná plocha: 187x90mm
- Brusný papír: 230x93mm
- Hmotnost: 1,5kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL PREMIUM 8892110
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Stolní dvoukotoučová bruska GDS 125 Güde
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Oscilační bruska OBSS 100 5903501 Holzstar
- Oscilace (počet kmitů): 58kmitů/min
- Zdvih oscilace: 16 mm
- Průměr brusných nátrubků: 13, 19, 26, 38, 51mm
- Otáčky brusného agregátu: 2000 ot/min
Není skladem
Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W Powerplus POWX0614
-11%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Válcová satinační bruska 310 W Powerplus POWX04950
-5%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 310 W
- Otáčky naprázdno: 1.600 - 3.000 min⁻¹
- Průměr hřídele: 10 mm
Není skladem
Kombinovaná pásová a kotoučová bruska 240W Powerplus POWX1270
-12%
| Příkon: | 240 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 S (400 V) 3101575 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Bruska pásová 710W SKIL 7615AB
-2%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 330 min-1 |
Není skladem
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Makita GB602W Dvoukotoučová bruska s držákem,150mm,250W
-12%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 B (400 V) 3101615 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Pásová bruska HOLZSTAR® KSO 750 (230 V) 5900751
-13%
- Rozměry podélného stolu: 750×250mm
- Rozměry příčného stolu: 300×250mm
- Výška stolu min.: 970 mm
- Výška stolu max.: 1050 mm
Není skladem