Aku nářadí Premion
PodkategoriePodobné produkty
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 3 - 16 mm Güde 38332
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační 3v1, delta, 220w EXTOL PREMIUM 8894002
-26%
- Brusná plocha: delta 149x105mm
- Brusný papír: delta 149x105mm
- Hmotnost: 1,1kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Proma BP-100 - Kombinovaná pásová bruska
- BP-100 - Kombinovaná pásová bruskaKombinovaná bruska BP-100 je určena pro broušení dřeva, kovů i plastů, zejména pak pro odstraňování starého laku, odrezování, leštění, srážení hran, apod. Bruska je vhodná pro domácí a kutilské práce i pro malou a střední sériovou výrobu. Stabilní konstrukce zaručuje přesné broušení. Naklápění brusného ramene spolu s využitím brusného kotouče (dle typu) předurčují stroj k mnoha variabilním způsobům použití.Hlavní výhody
- Grafitový povlak na brusné ploše zvyšuje kluzné vlastnosti brusného pásu
- Dobrý brusný výkon brusky díky vysoké rychlosti pásu
- Stabilní konstrukce zaručuje přesné broušení
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G40 Kreator KRT242003
-18%
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 150mm, 450w EXTOL PREMIUM 8894202
-27%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 127 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G120 Kreator KRT242007
-18%
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G180 Kreator KRT232008
-15%
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč segmentový 125mm PREMIUM Kreator KRT082102
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,0 mm
Skladem - ihned k odběru
CK 13-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-24%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Worx orange WX427 - Kompaktní kotoučová pila WORXSAW XL, 710W, 120mm
-16%
- Kompaktní ponorná pila snadno řeže dřevo, kov, dlaždice, sádrokarton a další materiály. Výhody jsou v přesném řezacím mechanismu. Dále pila nabízí snadno nastavitelný doraz hloubky řezání a laserové pravítko pro maximální přesnost řezu. Její ergonomicky vyvážený design s motorem vzadu zlepšuje uživatelský komfort a snižuje únavu. Vypínač se zámkem zabraňuje náhodnému spuštění. Díky rychlému přístupu k nastavení hloubky a uzamčení, se Vaše práce stane bezpečnější a uživatelsky příjemnější.Výhody:
- hloubka řezu nejvyšší ve své třídě
- laser
- extrémně štíhlá konstrukce
Skladem - ihned k odběru
Proma SVV-100 - Prismatický svěrák se zvýšenou čelistí
- SVV-100 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-18%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - ihned k odběru
Proma Elektrody rutilové - 2,0 x 300 2,5 kg
- Svařovací elektrody rutilové J421 Ø 2,0 mm, délka 300 mm, balení 2,5kgNelegovaná obalená MMA elektroda s rutilovým obalem. Pro svařování běžných nelegovaných ocelí.Nelegované obalené svařovací elektrody PROMA s mezí kluzu 480 MPa. Nejpoužívanější rutilové elektrody pro svařování všech běžných konstrukčních nelegovaných ocelí. Má vynikající operativní vlastnosti při svařování ve všech polohách. Elektroda najde využití při svařování strojů, konstrukcí, zásobníků nebo dopravních prostředků a je velmi vhodná pro stehování a svařování tenkých plechů. Vhodné pro svařování invertorem i transformátorem.Odpovídá označení AWS A5.1. E6013 - možno použít jako náhradu E - R 117Pro materiál: KV: 80J (-20%)
- Rm: 480 MpaC: 0,05 %
- RE: 370 MpaMn: 0,5 %
- AS: 26 %Si: 0,28%Doporučené svařovací proudy AC, DC +/(-)
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G150 Kreator KRT232007
-15%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-5%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Pásová bruska BS 76-900 E Güde 58146
-22%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-24%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru