Aku nářadí KITO
PodkategorieKlíč nástrčný magnetický, stopka 1/4", 12x48mm, s2 KITO 4810612
- Materiál: S2
- Technické parametry: 12x48mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hroty, sada 20ks, ph 3x25mm, s2/tin KITO 4820113
- Materiál: S2/TiN
- Technické parametry: PH 3x25mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Adaptéry sada 2ks, 1/4" x 50mm, s2 FORTUM 4741523
- Materiál: S2
- Technické parametry: 1/4" x 50mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: 1/4" šestihran na 1/4" čtyřhran
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plátky do pily ocasky 3ks, 150x19x0,9mm, bi-metal EXTOL PREMIUM 8806204
- Materiál: Bi-Metal
- Technické parametry: 150x19x0,9mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 125x1,0x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8701002
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Papíry brusné delta, bal. 20ks, 93mm, p120, 6 otvorů EXTOL PREMIUM 8803885
- Technické parametry: 93mm, P120, 6 otvorů
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856637
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační Delta bruska 100W SKIL 7207AA
-7%
| Výkon: | 100 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 151 x 102 |
| Rychlost kmitání: | 24000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás - 13x1640/ 10-14z bimetal pro PPK-115, PPK-115U,PPK-115
-13%
- Pilový pás - 13x1640/ 10-14z bimet. pro PPK-115, PPK-115U,PPK-115UH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 50x686 pro BKLP-1500 zr.80
-6%
- Brusný pás 50x686 pro BKLP-1500 zr.80Vhodný pro broušení za sucha. Vlastnosti
- vhodný na brusku BKLP-1500 provedení bez děr podklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kartáč vlnitý drát pr. 75 mm - hrníček
-6%
- Kartáč vlnitý drát pr. 75 mm - hrníček
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Hadice spirálová na kompresor 8/12mm, 10m
-13%
- Hadice spirálová na kompresor 8/12mm 10m s s rychlospojkou ½“. samec - samice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma FRB-12 - Sada tvarových fréz do dřeva 12ks
- Tvrdokov
- Ø upínací stopky 8 mm
- 12 kusů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm TCM1010 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-600N)
-13%
- FERM TCM1010 - Stolní diamantová řezačka (FTZ-600N)TCM1010 - Stolní diamantová řezačka je výkonný a precizní nástroj navržený pro řezání keramických obkladů, dlaždic a dalších tvrdých materiálů. Díky svému silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro profesionální použití i pro náročné domácí projekty, ale i v podmínkách domácích dílen, chat, chalup apodHlavní výhody
- Vodou chlazená pro bezprašné vysoce přesné řezání a delší trvanlivost pilového kotouče
- Paralelní doraz pro přesnou práci
- Dodává se s vysoce kvalitním diamantovým kotoučem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1120 - Aku vrtačka šroubovák 18V 20Nm 2x1,5Ah
-5%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás - 8x1720/10z pro PP-250
-12%
- Pilový pás - 8x1720/10z pro PP-250Pilový pás s rozměry13x1720/ 10z jje určen pro přesné a efektivní dělení dřevěných materiálů, nabízí přesný řez a dlouhou životnost díky robustní konstrukci. Určený pro pásové pily s odpovídající délkou
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 150x1220 pro BP-150 zr.100
-6%
- Brusný pás pro BP-150, BPK-250 zrnitost 100. Vhodný pro broušení dřeva za sucha. Vlastnosti
- vhodný na broušení v pásových bruskách provedení bez děrpodklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX648 - Rohová delta bruska 65W
| Výkon: | 65 W |
|---|---|
| Rychlost kmitání: | 11000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Rychloupínací sklíčidlo B16 1-16 mm
- Rychloupínací sklíčidlo B16 1-16 mmSklíčidlo je vybaveno drážkou pro použití upínacího klíče
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma SV-75 - Příruční svěrák š.76mm roz.78mm
- SV-75 - Příruční svěrák š.75mm roz.68mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL PREMIUM 8892021
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá aku 3,6v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402200
- Baterie: 3,6V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,24kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Nabíjení baterie cca: 3-5hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1300 Wattů úhlová bruska s bezuhlíkovým motorem, 125 mm FLEX L 13-10 125-EC 230/CEE
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás