Nářadí Powerplus
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Vysavače
Pískovací pistole a boxy
Sponkovačky a hřebíkovačky
Tavící pistole
Horkovzdušné pistole
Multifunkční nářadí
Ostatní
Pájky
Aku vibrační delta bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50200
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 140 x 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku hrotová pájka 20V (bez AKU) Powerplus POWDP7060
-10%
- Napětí: 20 V
- Max. výkon: 70 W
- Teplota: 200 - 480 stC
- Hmotnost: 0,4 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU Tavná pistole 4 V Powerplus POWX147
-9%
- Napětí: 4 V
- Kapacita akumulátoru: 2.200 mAh
- Doba nabíjení baterie: 3 hod.
- Rychlost nahřátí: cca 25 sec.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku okružní pila 40V 190mm bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP25260
-14%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku kombinované kladivo 20V bezuhlíkové SET Powerplus POWDP15640
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Kombinované |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku kombinované kladivo 20V bezuhlíkové (bez AKU) Powerplus POWDP15630
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 3 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 1/2" 20V SET Powerplus POWDP20160
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku úhlová bruska 20V 115mm SET Powerplus POWDP35150
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysavač suché/mokré 1 000W Powerplus POWX321
-12%
- Nádoba: 18 L
- Jmenovitý výkon: 1.000W
- Napětí: 220 - 240 V / 50 Hz
- El. kabel: 2,5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompresor 1100W plus 5 ks přísl. bezolejový Powerplus POWX1705
-10%
- Hmotnost: 5,5 kg
- Hladina hluku: 97 dB(A)Průtok vzduchu (kapacita): 180 l/minJmenovitý tlak: 8 barOtáčky: 3.400 min⁻¹
- Příkon: 1100 (S3:15procent) WNapětí: 220 - 240V / 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Horní fréza 1 200 W Powerplus POWX0910
-10%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 1 200 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 - 30.000 min⁻¹
- Max. hloubka frézování: 35 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku kompresor 20V (bez baterie) Powerplus POWDP7020
-11%
- Napětí: 20/40 V
- Max. tlak: 8bar
- Průtok vzduchu (kapacita): 30 l/min
- Délka hadice: 50 cm
Není skladem
Aku mini ponorná pila 20V 89mm (bez AKU) Powerplus POWDP25400
-4%
- Napětí: 20V
- Otáčky naprázdno: 3.150 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 89 x 10 mm
- Maximální hloubka řezu 90st- 90st: 28 mm
Není skladem
Elektrická sponkovačka / hřebíkovačka 45W Powerplus POWX13700
-10%
- Napětí: 230 V / 50Hz
- Příkon: 45 W
- Kadence úderů: 20 min.
- Max. délka hřebů: 16 mm
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061
-10%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W Powerplus POWX0614
-11%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-10%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Není skladem
Válcová satinační bruska 310 W Powerplus POWX04950
-10%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 310 W
- Otáčky naprázdno: 1.600 - 3.000 min⁻¹
- Průměr hřídele: 10 mm
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15220
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Není skladem
Přímočará pila 650 W Powerplus POWX0331
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Není skladem
Aku příklepový šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00445
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00425
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Kombinovaná pásová a kotoučová bruska 240W Powerplus POWX1270
-12%
| Příkon: | 240 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- Další ›
- Poslední »