Nářadí Powerplus
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Vysavače
Pískovací pistole a boxy
Sponkovačky a hřebíkovačky
Tavící pistole
Horkovzdušné pistole
Multifunkční nářadí
Ostatní
Pájky
Pneumatická hřebíkovačka/sponkovačka Powerplus POWAIR0312
-10%
- Maximální tlak: 8,3 bar
- Průtok vzduchu: 51 l/min
- Požadovaný tlak: 60 - 100psi (4 - 7bar)
- Délka hřebů: 15 - 50mm / GA18
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-18%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační mini delta bruska 220 W Powerplus POWX0481
-14%
| Výkon: | 220 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska 330 W Powerplus POWX0441
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 330 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 - 11.000 min-1
- Oscilační rychlost: 12.000 - 22.000 min-1
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Trojúhelníková bruska 300 W Powerplus POWX0490
-7%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák 7,2V Li-ion plus přísl. Powerplus POWX00410
-20%
| Napětí akumulátoru: | 7,2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Aku hoblík 20V bezuhlíkový (bez AKU) Powerplus POWDP4050
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
Skladem - ihned k odběru
Hrotová pájka 30 W Powerplus POWX1382
-12%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 30W
- Proměnlivá rychlost nahřátí: do 180 sec.
- Délka el. kabelu: 1,3 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 900 W - 115 mm Powerplus POWX0611
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysavač sucho/mokro 1 600 W s tepovačem Powerplus POWX326
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1 600 W
- Objem nádrže: 20 l
- Kapacita nádržky na mycí prostředek: 3 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované kladivo 1.600W SDS Max Powerplus POWX1179
-13%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.600 W
- Otáčky naprázdno: 630 min⁻¹
- Kadence: 3.800 strk/min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hrotová pájka 60 W Powerplus POWX1384
-12%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 60 W
- Proměnlivá rychlost nahřátí: do 180 sec.
- Délka el. kabelu: 1,5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pájecí pistole 100 W Powerplus POWX1386
-11%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 100 W
- Max. teplota: 680 stC
- Délka el. kabelu: 1,35 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU jednoruční řetězová pila 20V LI-ION 100mm (bez AKU) Powerplus POWDPG7572
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 3BAT Powerplus POWX00501
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na sádrokarton / žirafa 710 W Powerplus POWX04761
-12%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 1.500 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tavná pistole 78 W Powerplus POWX143
-13%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý příkon: 20 W (78 W)
- Výkon při lepení: 8 - 12 g/min
- Průměr lepicí tyčky: prům. 11 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ruční vysavač 20V (bez AKU) Powerplus POWDP6030
-10%
- Napětí: 20 V
- Objem nádoby: 0,6 l
- Maximální podtlak (u turbíny): 8 kPa
- Max. průtok vzduchu: 0,7 m³/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompresor 1100W plus 11 ks přísl. bezolejový Powerplus POWX1706
-13%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.100 (S3:15procent) W / 1,5HP
- Otáčky naprázdno: 3.750 min⁻¹
- Max. tlak: 8 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vysavač sucho / mokro 1 200 W Powerplus POWX3240
-13%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Objem nádrže: 30 L
- Sací výkon: 16 Kpa
Skladem - do 3-5 dnů u Vás