Nářadí Powerplus
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Vysavače
Pískovací pistole a boxy
Sponkovačky a hřebíkovačky
Tavící pistole
Horkovzdušné pistole
Multifunkční nářadí
Ostatní
Pájky
Aku leštička 20V bezuhlíková 180mm LI-ION (bez AKU) Powerplus POWDP4070
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-3%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Aku vrtací kladivo 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15600
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku leštička 20V 240mm LI-ION (bez AKU) Powerplus POWDP4040
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 140 mm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15200
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Separátor / vysavač popela 20V (bez baterie) Powerplus POWDP6020
-7%
- Napětí: 20/40 V
- Objem nádoby: 20 l
- Rozměr nádoby: 295 x 310 mm
- Rozměr hadice: prům.36.5mm - 1m
Není skladem
Vysavač sucho/mokro 1 200 W Powerplus POWX3230
-5%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Objem nádrže: 20 l
- Sací výkon: 16 Kpa
Není skladem
Aku multitool oscilační bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP4060
-14%
- Napětí: 20/40 V
- Otáčky naprázdno: 5.000 - 20.000 min⁻¹
- Rychlost kmitání: 10.000 - 40.000 min⁻¹
- Hmotnost: 1,2 kg
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 18V 2,0Ah LI-ION 2BAT Powerplus POWP8040
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 4
- 5
- 6