Zahradní technika Güde
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradnické potřeby a dekorace
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Odstraňovače plevele
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Sněhové frézy a kartáče
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Akumulátorové nůžky na trávu a keře GPS 18-201-05 Güde 58404
-6%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2 Ah
- Šířka střihu nůžek na trávu: 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čistič spár GFR 401 Güde 94317
-24%
- Druh pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 400 W
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo PRO 1100 A Güde 75800
-30%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 19800 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Max. velikost pevných částic: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové nůžky na živé ploty HS 18-201-05 Güde 58596
-24%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kmity nožů: 1300 min-¹
- Délka střihu: 510 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový postřikovač SG 18-201-05 Güde 58570
-24%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Tlak: 1,5 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový křovinořez FS 36-302-30 Güde 58436
-24%
- Napětí akumulátorů: 36 V
- Otáčky motoru: 7000 min-¹
- Šířka záběru - struna: 35 cm
- Šířka záběru - nůž: 25,5 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípač dřeva GHS 1000/14TE-A Güde 2061
-31%
- Pohon štípačky: elektrický
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon: 4,3 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové čerpadlo na čistou vodu KTP 18-201-23 Güde 58568
-24%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Max. čerpané množství: 2000 l/hod
- Výtlak: 7 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová řetězová pila KS 18-401-30 Güde 58406
-26%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GSX 1101 Güde 94604
-24%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 19000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací nástavec GE 150mm Güde 94163
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 150
- Výška sestaveného zařízení v mm: 786
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vyžínač trávy RT 18-0 Güde 58599
-23%
- Šířka záběru: 25,5 cm
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Hmotnost: 1,9 kg
- Typ akumulátoru: Li-Ion
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový vertikutátor GV 4001 B Güde 95133
-28%
- Zdvihový objem válce: 196 cm³
- Výkon motoru: 3,8 kW • 5,2 HP
- Otáčky motoru: 3.000 min-1
- Šířka záběru: 400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 11.7-100 Güde 94409
-24%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.6 kW |
| Max. průměr dřeva: | 70 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sací (vytlačná) hadice 1 ¼" - 25 m Güde 94930
-24%
- Délka: 25 m
- Přípojka: 1 1/4''
- Průměr: 32 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 37
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sací (výtlačná) hadice 1 ½" - 25 m Güde 94925
-23%
- Délka: 25 m
- Přípojka: 1 1/2''
- Průměr: 38 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 44
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 4.1-50 Güde 94429
-31%
- Výkon motoru: 4,1 kW • 5,6 HP
- Typ motoru: jednoválcový 4taktní OHV
- Otáčky motoru: 3600 min-1
- Zdvihový objem válce: 212 cm³
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vřetenová sekačka GSPM 18-401-30.38 Güde 95489
-30%
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Druh pohonu: akumulátorový
- Pojezdový systém: ne
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18-201-05 Güde 58594
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Max. rychlost řetězu: 4 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo PRO 2200 A Güde 75805
-31%
| Výkon: | 2200 W |
|---|---|
| Průtok: | 42000 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Max. velikost pevných částic: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové nůžky na živé ploty HS 18-0 Güde 58597
-24%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Šířka: 195 mm
- Výška: 185 mm
- Délka: 960 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická řetězová pila KS 405 EC Güde 95033
-25%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čistič spár GFR 150 Güde 94449
-24%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 150 W
- Otáčky motoru: 1200 min-¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »