Šroubováky
V kategorii Šroubováky naleznete 653 produktů světoznámých značek, ze kterých si vyberete! Naše Šroubováky jsou vysoké kvality a v perfektním stavu a poskytnou vám všechno potřebné, co jste zde hledali. Bez ohledu na to, zda se řadíte mezi profesionální řemeslníky nebo je to vaše hobby, u nás najdete Šroubováky vyhovující přesně vašim potřebám. Podívejte se i na další produkty v Vrtačky a šroubováky. Doručujeme do 24 hodin!
Nebojte se použít filtr v kategorii a vyfiltrovat si Šroubováky podle výrobce nebo ceny.
- Šroubováky Bosch
- Šroubováky EXTOL CRAFT
- Šroubováky EXTOL INDUSTRIAL
- Šroubováky EXTOL LADY
- Šroubováky EXTOL PREMIUM
- Šroubováky Ferm
- Šroubováky FIELDMANN
- Šroubováky Flex
- Šroubováky Güde
- Šroubováky Hecht
- Šroubováky Makita
- Šroubováky Narex
- Šroubováky Powerplus
- Šroubováky Scheppach
- Šroubováky Skil
- Šroubováky TOTAL
- Šroubováky Worksite
- Šroubováky Worx power tools
Akumulátorový šroubovák IXO 6 BOSCH 06039C7120
-4%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4.5 Nm |
Není skladem
Akumulátorový šroubovák Sada IXO 6 BOSCH 06039C7122
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4.5 Nm |
Není skladem
Akumulátorový šroubovák PSR Select BOSCH 0603977021
-17%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4.5 Nm |
Není skladem
Akumulátorový sádrokartonářský šroubovák GSR 18V-EC TE BOSCH 06019C8003
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 1,6 kg
- Max. krouticí moment (tuhý šroubový spoj): 25 Nm
- Max. krouticí moment (měkký šroubový spoj): 5 Nm
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HC
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15200
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 18V 2,0Ah LI-ION 2BAT Powerplus POWP8040
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Není skladem
Makita DF032DSAE Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 11
- 12
- 13