Sekačky na trávu Riwall
PodkategorieRiwall PRO RALM 3820 SET akumulátorová sekačka 2x20 V + 2x 4 Ah baterie + 2x nabíječka 2,4 A
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Není skladem
Riwall PRO RMR 62 TRD travní rider 62 cm se zadním výhozem a mechanickou převodovkou
- Záběr sečení: 62 cm
- Maximální výkon motoru: 4,5 kW
- Objem koše: 130 l
- Pro údržbu plochy: 3000 m2
Není skladem
Riwall PRO REM 4218 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5135 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-11%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4234 P travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 40 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Riwall PRO RMR 61 CRD travní rider 61 cm s funkcí 3 v 1 a automatickou převodovkou
- Záběr sečení: 61 cm
- Maximální výkon motoru: 4,5 kW
- Objem koše: 150 l
- Pro údržbu plochy: 3000 m2
Není skladem
Riwall PRO RPM 4735 E multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem, pojezdem a elektros...
-6%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem