Rotační sekačky Riwall
PodkategorieRiwall PRO RPM 4235 multifunkční travní sekačka 3 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-17%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO REM 3211 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-2%
- Druh pohonu: Elektrický
- Příkon: 1100 W
- Záběr sečení: 32 cm
- Objem koše: 30 l
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RPM 5135 multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4735 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5155 PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RALM 4640SPi aku 40 V travní sekačka 4v1 s pojezdem a bezuhlíkovým motorem (bez bateri...
-2%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5155 V PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním po...
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1200 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REM 3817 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-2%
| Výkon motoru: | 1700 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4735 P multifunkční travní sekačka 3v1 bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Typ motoru: | T6 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4640 PRO multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5355 multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 5140 V multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem a variabilním pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 3 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RALM 3820 SET akumulátorová sekačka 2x20 V + 2x 4 Ah baterie + 2x nabíječka 2,4 A
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Není skladem
Riwall PRO REM 4218 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5135 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-11%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4234 P travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 40 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4735 E multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem, pojezdem a elektros...
-6%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem