Sekačky na trávu Holzkraft
PodkategoriePředřezový kotouč 90 × 20 × 3 mm pro FKS 315-2000 E 5910090 Holzkraft
- Průměr pilového kotouče : 90 mm
- Otáčky předřezového kotouče: 5800 ot/min
- Průměr upnutí pilového kotouče: 20 mm
- Šířka řezu: 3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 254 × 30 × 3 mm, 40 zubů 5912026 Holzkraft
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 60 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263160 Holzkraft
-11%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 48 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263148 Holzkraft
-12%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 48
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proma Popruh "profi"
Není skladem
4752 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Makita DUR193RF Aku vyžínač Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 7.800 min-1
- Šířka řezu: 26 cm
- Hmotnost: 2,6 kg
Není skladem
51.2 Li VS-W Premium 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1000 m2 |
Není skladem
Výměnný systém roštů AL-KO
- Příslušenství pro následující typy grilů: Masport S/S4 Masport MB 4000 Maestro Systém obsahuje:* Kamen na pizzu* Grilovací kamen a výměnný rošt* Držák nástavců* Nástroj k vyjmutí nástavců
Není skladem
Robolinho® 450 W AL-KO
- Konektivita AL-KO připojení WLANÚsporný režim Eco AnoPočet vstupních bodů 3Nastavení výšky sečení Manuálně - plynulePočet nožů 4Výdrž baterie (interní) v min 50Napětí baterie (interní) V 18Kapacita baterie (interní) Ah 2.2Doba nabíjení akumulátor v min 45Typ pohonu AKUMaximální stoupavost v % 35Vhodná plocha do m² 450Dešťový senzor anoZnačka solo® by AL-KOŠířka záběru v cm 20Výška sečení min./max. v mm 25 - 55
Není skladem
Robotická sekačka AL-KO Robolinho® 500 W
- Typ nože Protiběžný s dvojitým ostřímGarantovaná hlučnost [db (A)] 60Maximální stoupavost v % 45Napětí baterie (interní) V 20Výdrž baterie (interní) v min 55Konektivita AL-KO připojení WLANPočet vstupních bodů 3Nastavení výšky sečení Manuálně - plynuleKapacita baterie (interní) Ah 2.5Doba nabíjení akumulátor v min 50Počet nožů 4Úsporný režim Eco AnoDešťový senzor neVhodná plocha do m² 500Akustický výkon LwA[dB(A)] 58Značka AL-KOProduktová řada ComfortŠířka záběru v cm 20Výška sečení min./max. v mm 25 - 55
Není skladem
Robolinho® 300 E AL-KO
- Dešťový senzor neGarantovaná hlučnost [db (A)] 60Výdrž baterie (interní) v min 45Kapacita baterie (interní) Ah 2.2Akustický výkon LwA[dB(A)] 58Konektivita žádný / žádnéVhodná plocha do m² 300Počet nožů 2Počet vstupních bodů 1Nastavení výšky sečení Manuálně - plynuleMaximální stoupavost v % 35Doba nabíjení akumulátor v min 45Typ pohonu AKUNapětí baterie (interní) V 18Značka AL-KOProduktová řada EasyŠířka záběru v cm 20Výška sečení min./max. v mm 25 - 55
Není skladem
Cívka se strunou AL-KO BC 1200 E (před r.2020)
- Vysoce kvalitní dvojité nylonové vlákno s 2 mm Ø.
Není skladem
5271 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Multitool Pwf Csa 4220li - Výšk. Proř. AL-KO
- Délka nože v cm 20Napínání řetězu bez nářadíMaximální rychlost řetězu 14Akumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.Členění 3/8" specialHodnota K (m/s^2) 1Pilový řetěz 3/8"Odchylka KpA [dB (A)] 3Akustický výkon LwA[dB(A)] 93Napínání řetězu bez nářadí anoTyp pohonu AKUGarantovaná hlučnost [db (A)] 96Mazání řetězu automatickyHodnota vibrací (m/s^2) 1.6Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80Značka solo® by AL-KO
Není skladem
AKU sekačka SOLO solo® by AL-KO 36 V 4757 Li SP
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Makita 652024746 válec s noži pro vertikutátor UV3600 pro prořezávání trávníku
-12%
Není skladem
Makita 191657-9 kruhový kartáč VC1310L
-12%
Není skladem
Makita DUR192LZ Aku vyžínač Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0-4.500/0-6.000 min-1
- Závit: M10 x 1,25 LH
- Hmotnost: 2,3 / 3 kg
Není skladem
Makita 195957-9 olej motorový Makita 2-takt 1:50, 100ml = old980008606, 980008106=alt195957A9
-16%
Není skladem
Makita D-72067 PCD pilový kotouč 165x20mm 4T na vláknocementové desky
-20%
Není skladem
Makita 199317-7 nástavec motorové jednotky, kartáč BR400MP = old 199318-5
-12%
Není skladem
Makita 196257-0 nástavec motorové jednotky, zarovnávač 535 mm
-12%
Není skladem
Makita DLM432PT2 Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem
Makita DLM382PT2 Aku sekačka 380mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 560 m2 |
Není skladem
Makita ELM3320 Elektrická sekačka 33cm,1200W
-12%
| Výkon motoru: | 1200 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Makita 199929-6 nástavec motorové jednotky, pila PS-CS EY401MP =new191T38-7
-22%
Není skladem
Makita 385224180 nůž na nálety 8 zubý 255x20x1,8mm
-20%
Není skladem