Nářadí EXTOL INDUSTRIAL
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Míchadla
Utahováky rázové
Svářečky
Horkovzdušné pistole
Nůžky na plech
Nýtovací pistole
Pájky
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791815, utahovák rázový 1/2" aku share20v, 400nm, brushless, 20v li-...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Kladivo vrtací aku share20v, 2,6j, sds plus, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.6 J |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791802
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Max. otáčky: | 2000 min-1 |
Není skladem
Kladivo vrtací, antivibrační systém, sds plus, 7j EXTOL INDUSTRIAL 8790201
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 5,8kg
- Max. vrtání do betonu: 30mm
- Max. vykružování do zdiva: 90mm
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem