Čerpadla a vodárny Güde
Podkategorie
Aku čerpadla
Čerpadla do vrtu
Domácí vodárny
Elektrická čerpadla povrchová
Motorové čerpadla
Ponorná a kalové čerpadla
Ruční čerpadla
Příslušenství pro čerpadla
Kombinované ponorné čerpadlo GS 751 Güde 94643
-24%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 15900 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Není skladem
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 18-201-23 Güde 58566
-30%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Maximální průtok: 2000 l/hod
- Výtlak: 7 m
Není skladem
Ponorné kalové čerpadlo GSX 1101 Güde 94604
-30%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 19000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Není skladem
Náhradní filtrační vložka k filtru pro domácí vodárny Güde 94471
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 65
- Výška sestaveného zařízení v mm: 245
- Délka sestaveného zařízení v mm: 65
Není skladem
Zahradní čerpadlo MP 120/5A/GJ Güde 94188
-30%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1300 W/P1
- Max. čerpané množství: 5400 l/hod
- Výtlak: 54 m
Není skladem
Akumulátorové zahradní čerpadlo GP 18-0 Güde 58565
-24%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Maximální průtok: 2400 l/hod
- Výtlak: 20 m
Není skladem
Domácí vodárna HWW 1300 G Güde 94195
-30%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1300 W/P1
- Max. čerpané množství: 4000 l/hod
- Výtlak: 48 m
Není skladem
Domácí vodárna HWW 1100.1 VF Güde 93906
-26%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru (P1): 1100 W
- Max. čerpané množství: 4600 l/hod
- Výtlak: 46 m
Není skladem