Zahradní technika Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proma LN-400 - Elektrický lanový naviják 6/12m 200/400kg 230V
- LN-400 - Elektrický lanový naviják s délkou lana 6/12m, nosností 200/400kg a jednofázovým motorem 230V Lanový naviják LN-400 se používá ke zvedání břemen jejichž hmotnost nepřevyšuje jeho maximální nosnost. Výhodou je délka lana 12 metrů. Naviják je vybaven úchytkami pro zajištění na předem zvoleném místě. Pohon navijáku zajišťuje jednofázový motor s napájením 230V 50Hz. Tento elektrický lanový naviják zaujme svým minimálním objemem, nízkou hmotností, snadnou instalací a spolehlivým použitím. LN-400 najde využití v domácnostech a drobných provozech. Hlavní výhody
- minimální kompaktní velikostsnadná instalace a použití délka lana 12m naviják je vybaven dojezdovou brzdou úchytky pro pro zavěšení v základní výbavě pohon navijáku zajišťuje jednofázový motor 230V možnost použití pro svislý tah Součásti dodávky lanového navijáku LN-400
- úchytka lanového navijáku 2ks spojovací materiál úchytek hák s kladkou
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 185x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25,25,4 - 24 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 20 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,2x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PROMA HYDRAULIC 28 - Hydraulický olej 10l
-5%
- Vysoce jakostní hydraulický olej s vyšším viskozitním indexem. Vhodné pro hydraulikou poháněné zařízení: šťípačky na dřevo, hevery, panenky, ohýbačky, lisy, rozpínáky. Vysoce jakostní hydraulický olej s vyšším viskozitním indexem zajišťuje prodlouženou životnost oleje, vysokou ochranu systému proti opotřebení a korozi. Je vhodný pro hydrodynamické mechanizmy mobilních a stacionárních strojů. Vyznačuje se plněním nejnáročnějších požadavků kladených na moderní hydraulické oleje a ve své kategorii velmi malou závislostí viskozity na teplotě. Podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP) není výrobek klasifikován jako nebezpečný. Při práci s mazivem nejezte, nepijte, nekuřte. Používejte ochranné rukavice. Dodržujte zásady osobní hygieny. Zamezte vdechování aerosolů. Při zasažení očí vymývejte několik minut vlažnou čistou vodou. Při požití nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Hořlavá kapalina IV: třídy nebezpečnosti. Skladujte při teplotě do 40°C. Použité mazivo a obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. Výkonová charakteristika:
- ISO 6743/4 typ HM
- DIN 51 524 část 2-HLP
- CINCINNATI MACHINE P-68, P-69, P-70
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma RZ-23 - Řetězový kladkostroj 1,4 t x 3 m
- UPOZORNĚNÍ:
- Používejte pouze pro svislý tah!
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PS-52V - Válečkový stojan
- PS-52V - Válečkový stojanVálečkový stojan PS-52V je určen pro podávání těžkých a rozměrných obrobků. Uspořádání podpěrných válečků do V zabraňuje sesunutí podávaného materiálu.Hlavní výhody
- Vhodný pro podpěru těžkých a dlouhých obrobků od Ø 20 mmUspořádání podpěrných válečků do VZabraňuje sesunutí podávaného materiálu
- Ocelové podávací válečky běžící v kuličkových ložiscích
- Výškově přestavitelné
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
-10%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta LHP-2 - Lehátko montážní 1000x420x270mm
-11%
- LHP-2 - Lehátko montážní 1000x420x270mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA400G098 Řetěz pro SSA400 Černá lišta 0,325" 1,5mm 72článků Lumag
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUB 8500 Easy AL-KO
| Výkon: | 290 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna 2ks pro POWDPG7541, POWDPG75411 a POWDPG75420 Powerplus POWACG1222
-6%
- Průměr struny: 1,6 mm
- Délka struny: 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500A
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrostatická sněhová fréza Lumag SFK 80H
-7%
- Motor 4-taktní OHV-WintermotorObjem motoru 420 cm³Výkon motoru 9 kW při 3.600 Ot./minPalivo / objem nádrže benzin bezolovnatý / 5,5 lStartování ruční + elektro startérPohon plynulý hydrostatickýŠířka záběru 764 mmVýška záběru 510 mmFrézovací šnek 315 mmVzdálenost odhozu až 15 mVýhozový komín elektricky stavitelnýPřední světlomet LED-světlomet sériověVyhřívání rukojetí: sériověHmotnost: 155 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GT 4235.2 Li 36V AL-KO
- Typ pohonu AKUAkustický výkon LwA[dB(A)] 94Průměr žacího ústrojí v mm 24Dělitelná hřídel nePracovní šířka nože v cm 26Doba nabíjení 7,5 Ah v min 150Garantovaná hlučnost [db (A)] 96Akumulátorová řada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.Náhradní cívka neAkustický tlak v LpA[dB(A)] 77Odchylka KpA [dB (A)] 2Hodnota K (m/s^2) 1Navíjení struny automaticky poklepemZnačka solo® by AL-KOProduktová řada PREMIUM proPracovní šířka struny v cm 36Konstrukce motoru bezkartáčový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
382 Li Premium 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 1825 18V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Základnová stanice Robolinho® GEN III AL-KO
- Kompletní základna pro robotické sekačky solo® by AL-KO Robolinho®. <p> Robolinho® 700 E / IRobolinho® 1200 E / IRobolinho® 2000 E / I
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
38.1 HM Comfort AL-KO
- Typ pohonu ManuálníVhodná plocha do m² 250Počet žacích nožů na vřetenu 5Průměr žacího vřetena v mm 128Žací systém Bezkontaktní nůžZnačka AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka v cm 38Výška sečení min./max. v mm 14 - 35
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HWA 4500 Comfort AL-KO
- Filtr anoMaximální sací výška v m 8Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální dopravní výška v m 50Maximální tlak v barech 5Tlakoměr LCD displejPohon čerpadla 1 oběžné koloGarantovaná hlučnost [db (A)] 78Tlakový spínač elektronickyAkustický výkon LwA[dB(A)] 76Maximální průtok l/h 4500Klíč na filtr anoZnačka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon motoru ve wattech 1300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás