Zahradní technika Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
HWA 4000 Comfort AL-KO
- Klíč na filtr anoPrůměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální dopravní výška v m 45Pohon čerpadla 1 oběžné koloTlakoměr LCD displejMaximální průtok l/h 4000Maximální sací výška v m 8Garantovaná hlučnost [db (A)] 78Maximální tlak v barech 4.5Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Filtr anoTlakový spínač elektronickyZnačka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon motoru ve wattech 1000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 20000 HD AL-KO
| Výkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzínový křovinořez solo® by AL-KO 140 B
- Typ pohonu BenzínovýNavíjení struny automaticky poklepemDělitelná hřídel nePracovní šířka nože v cm 25Regulace průtoku oleje anoPrůměr žacího ústrojí v mm 26Značka solo® by AL-KOProduktová řada PremiumPracovní šířka struny v cm 41Výkon v kW 1.5Síla v HP 2Typ motoru dvoutaktní benzínovýObjem v ccm 40Easy Start systém neSystém Ready to Start anoAutomatický sytič ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
130 B AL-KO
- Dělitelná hřídel neTyp pohonu BenzínovýNavíjení struny automaticky poklepemRegulace průtoku oleje anoPracovní šířka nože v cm 25Průměr žacího ústrojí v mm 26Značka solo® by AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka struny v cm 41Síla v HP 1Výkon v kW 0.9Typ motoru dvoutaktní benzínovýObjem v ccm 30Počet válců motoru 1Systém Ready to Start anoEasy Start systém anoAutomatický sytič ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.82 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nosič zubů GF800 Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA400G097c Lišta SSA400G/E/Z Lumag
- .325“, 1,5 drážka, 72 článků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odsavač oleje / paliva Powerplus POWACG8015
-6%
- Objem nádoby: 1,6 l
- Průměr sací hadice pro olej: 6 mm
- Materiál: odolný PE plast
- Délka sací hadice na olej: 1 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Moweo 42.0 Li AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahradní hadice s aut. navíjením 20m 1/2" Kreator KRTGR6713
-12%
- Délka hadice: 20 m
- Délka připojovací hadice: 2 m
- Průměr hadice: 1/2"
- Vnitřní průměr hadice: 11,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahradní hadice s aut. navíjením 15m 1/2" Kreator KRTGR6711
-14%
- Délka hadice: 15 m
- Délka připojovací hadice: 1,5 m
- Průměr hadice: 1/2"
- Vnitřní průměr hadice: 11,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 199486-4 nosný popruh jednoramenný pro DVC750
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 125516-5 jednoramenný popruh
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 195858-1 strunová hlava poloautomatická 1,65mm speciál pro DUR181=old196146-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita YA00000649 strunová hlava poloautomatická 2,0mm závit M6x1,25 pro ET101 , UR3501
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-12%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUN461WZ Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 3600 min-1
- Max. tloušťka větve: 18 mm
- Hmotnost: 2,6 / 3,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čistící kartáč k tlakovým myčkám Powerplus POWXG90970
-5%
- Hmotnost: 0,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191D90-9 strunová hlava poloautomatická 2,4mm, návin 3m, závit M10x1,25LH
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUN500WZ Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0-2000 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0-3600 min-1
- Otáčky naprázdno na 3. převod: 0-4400 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR369APT2 Aku křovinořez Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V / 5,0 Ah
- Výkon: 1 kW
- Otáčky naprázdno: 4.600 / 5.500 / 7.000 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR369AZ Aku křovinořez Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V
- Výkon: 1 kW
- Otáčky naprázdno: 4.600 / 5.500 / 7.000 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žací nůž pro křovinořezy 255mm Powerplus POWACG3021
-5%
- Průměr žacího nože: 255 mm
- Počet zubů: 3
- Upínací otvor: 25,4 mm
- Tloušťka: 1,4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500AGX (HONDA)
-5%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás