Zahradní technika Scheppach
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Vysokotlaké čističe (vapky)
Manipulační technika
Půdní (zemní) vrtáky
Aku zahradní technika
Scheppach HL 810 vertikální štípač na dřevo 8t (230 V)
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Příkon: 3000 W
- Otáčky: 2800 ot/min
- Štípací tlak: 8 t
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HL 810 vertikální štípač na dřevo 8t (400 V)
-2%
- Typ motoru: 400 V, 50 Hz, indukční
- Příkon: 3500 W
- Otáčky: 2800 ot/min
- Štípací tlak: 8 t
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 720 kolébková pila/cirkulárka 400 V
-9%
- Typ motoru: 400 V / 50 Hz
- Příkon: 4500 W
- Otáčky kotouče: 1400 ot/min
- Brzda kotouče: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Compact 10 T vertikální štípač na dřevo 10t (400 V)
-2%
- Typ motoru: 400 V
- Příkon: 3500 W
- Štípací tlak: 10 t
- Rychlost štípání: 5,5 cm/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach GS 55 elektrický nožový drtič větví 2400 W
-2%
| Výkon: | 2400 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSE 2700 řetězová pila s elektrickým motorem 2700 W
-7%
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSP 53-45 řetězová pila s benzinovým motorem 53 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MTE 380 kultivátor s elektrickým motorem 1050 W
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Výkon: 1050 W
- Záběr: 36 cm
- Pracovní hloubka: 10-20 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HL 760 LS horizontální štípač na dřevo 7t se stojanem
-2%
- Příkon: 2200 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Štípací tlak: 7 t
- Průměr polena: 5-25 cm
Není skladem
Scheppach HCE 2800 elektrická tlaková myčka 180 bar s příslušenstvím
-12%
- Příkon: 2400 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Max. tlak: 180 bar
- Průtok: 480 l/hod
Není skladem