Zahradní technika Roxta
PodkategoriePodobné produkty
Proma MZD-7/70 - Motorový zahradní drtič
-10%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 70 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Teleskopická trubka karbonová, 60-120 cm
-9%
- Teleskopická postřiková trubka, karbonová, 60–120 cm, 75 g.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 901 Güde 94246
-6%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 46 HWXV 6in1
| Výkon motoru: | 2.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spony hadicové nerez, balení 10ks, 10-16mm EXTOL CRAFT 70501
- Technické parametry: 10-16mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HW 3000 Inox Classic AL-KO
- Napětí 230 VPříkon 650 WProduktová řada ClassicMezní tlak 2.8 barZdroj pohonu elektrický motorObjem tlakové nádoby v litrech 17Rozměry (ŠxD) 43,5x27,0x50,5 cmMax. sací výška v m 8mMax. doprav. výška v m 35Max. dopravní množství l/hod 3 100Hnací ústrojí čerpadla 1-stupňovéØ sací/ výtlačné větve G 1" (33,3 mm)Hmotnost cca v kg 10,8Pohon Elektrický
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 545 SXH 6in1
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 54 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípač dřeva GHS 500/8 TED Güde 2053
-28%
- Pohon štípačky: elektrický
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon: 3,0 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová vyvětvovací pila GAK 1001 B Güde 94418
-26%
- Zdvihový objem válce: 30 cm³
- Výkon motoru: 900 W
- Otáčky motoru: 7500-9000 min-¹
- Délka řezu: 180 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový půdní vrták GE 2200 Güde 94139
-28%
- Zdvihový objem válce: 52 cm³
- Výkon motoru: 2,2 kW • 3,0 HP
- Průměr vrtáků: 100/150/200 mm
- Délka: 390 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podávací stůl s posuvem k řadám SSA 400 a SSA 500 Lumag
-7%
- Technické parametry: 5SSASZ
- Ovládání: hydraulické
- Kapacita dřeva: 6 m3
- Šíře: 200 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA500043 Lišta SSA500G/E/Z/HPRO Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA500GH-PRO
-9%
| Pohon: | Benzínový |
|---|---|
| Délka lišty: | 55 cm |
| Max. řezná délka: | 51 cm |
| Max. průměr polene: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila GWS 700 HM-2 Güde 1718
-28%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1155 mm
- Délka: 1350 mm
- Výkon motoru (P1): 5,2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 424 SDX 5in1
| Výkon motoru: | 3.75 kW |
|---|---|
| Záběr: | 43 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický štěpkovač dřeva RAMBO HC10E
-9%
| Výkon: | 2200 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT W4 (8100020601)
- Pubert W4 - mechanický odplevelovač na křovinořezTyp půdy:Přirodní povrch, tvrdá půda, trávaPracovní hloubka:50 mmPracovní šířka W4:200 mmOtáčky nástroje:1750 ot /minVlastnosti:- Snadné pletí na jakemkoliv tvrdém povrchu- Snadná instalace na všechny druhy křovinořezů, které musí mít minimálně 50 ccm- Oboustranné nástroje tvaru C - aby nedošlo k poškození, stromů, kořenů- Snadná práce v blízkosti kamenných okrajů- Nízke vibrace- Vertikální otáčení nožů- Specifická konstrukce nožů pro lepši průchod tvrdou půdou- Kvalitníi pracovní nože s tepelným zpracovánímFrancouzský výrobce PUBERT je rodinná firma, která vznikla v roce 1840 ve francouzskémměstě Vendée, kde vyráběla pluhy. V roce 1960 začala společnost vyrábět doplňky prozahradnictví. V roce 1976 vyrobila první kultivátor PUBERT.A v roce 1987 PUBERT vytvořil světový rekord v orání, když dokázal díky dobré kvalitěsvých výrobků orat nonstop 24 hodin. Tento výkon je zapsán v Guinnessově knize rekordů.Od roku 2008 samotná výroba přesahuje 150.000 kusů kultivátorů a roční obrat 60milionů eur.Francouzský výrobce značky PUBERT je celosvětovým lídrem ve výrobě kultivátorů.Made in FRANCE.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TUNIS SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 145 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinovaný štěpkovač/drtič RAMBO HC 10DUO
-9%
- Technická data: Motor: 4taktní benzínový 1válec, OHVVýkon motoru: 4.4 kW při 3600 ot./min.Objem motoru: 212 cm3Množství oleje: 0.6 LStartér: reverzní startováníPalivo: bezolovnatý benzínObjem palivové nádrže: 3 LOtáčky řezacího válce: 2000 ot./min.Počet řezných nožů: 2Počet žacích nožů: 4Roz.měry (DxŠxV): 1900 x 800 x 1500 mmHmotnost: 202 kgRozměry drtiče: 1670/570/1060 mmRozměry balení: 1130/570/1320 mmMaximální vstupní průměr: 100 mm Vlastnosti: Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí. HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu. Lze zpracovávat větva do průměru 100 mm!Integrovaný podvozek se 3 koly umožňuje velmi pohodlnou manipulaci, a to i na nerovném terénu. Nastavitelná odhozová klapka.Vybaven počítadlem motohodin.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípač dřeva GHS 500/8 TE Güde 2052
-28%
- Šířka: 105 cm
- Výška: 150,5 cm
- Délka: 84,5 cm
- Výkon: 3,5 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach MS 225-53 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-2%
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Plocha trávníku: | 1600 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pařník KOMFORT 43 V-Garden
- Rozměry: délka 100 x šířka 60 x výška 40 cmKomůrkový polykarbonát 4 mm s UV filtrem2x výklopná okna
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA GT 5333
- Elektrický kultivátor VeGA GT 5333Elektrický motor:230V-240V/50HzVýkon el. motoru:1500 WPrůměr nožů:180 mmPracovní záběr:450 mmHmotnost:13 KgVeGA GT 5333- kultivátor s elektrickým motorem1500 W• ideální pomocník pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, skleníky, květinovézáhony v předzahrádkách....• kompaktní a díky transportním kolečkům a přednímu madlu i snadno ovladatelný a přenosný• práci s ním hravě zvládnou i ženy• ušetří spoustu času a tvrdé práce při přípravě záhonu, velmi snadná obsluhaMotor• tichý chod motoru neruší hlukem ani v hustě zastavěných prostorech• speciální tvar nožů pro důkladné rozmělnění zeminy• kovová převodovka pro dlouhou životnost strojeDalší vlastnosti:• bezpečnostní vypínač s lehkým chodem• úchyt kabelu zamezující jeho poškození• dvojitá izolace kovových částí pro vaši maximální bezpečnost• skládací rukojeť pro snadný transport i skladování• výborný pomocník při kypření půdy, při úpravě půdy před setbou a zapravování drtě,hnojiva, kompostu nebo rašeliny do půdy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 51 HWXV 6in1
| Výkon motoru: | 4.045 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás