Tento produkt má dopravu
ZDARMA
VeGA GT 3403


Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
1000 spokojených zákazníků

Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů

Koupíte nyní odešleme ještě dnes
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
|
|||||
| Kód produktu | 01GT3403 | EAN | 8595557904526 | ||
| Výrobce | VeGA | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
3 290 Kč
Ušetříte 165 Kč
|
||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||
| Cena bez DPH | 2 583 Kč | ||||
| Cena s DPH | 3 125 Kč | ||||
Popis:
- Elektrická sekačka VeGA GT 3403 3in1
- Vlastní pojezd: NE
- Typ motoru: Elektrický motor
- Napětí: 230-240V/50Hz
- Výkon el. motoru: 1400W
- Centrální nastavení výšky: 25-65 mm, 5 pozic
- Průměr kola: 140/160 mm
- Šířka sečení: 340 mm
- Mulčování: ANO
- Objem koše: 35 L
- Podvozek: Kvalitní POLY PRO plast
- Hmotnost: 13 Kg
- Záruka 3 roky
- Funkce 3 v 1:
- • sběr + zadní výhoz + mulčování
- Zahradní elektrická sekačka VeGA GT 3403 vyniká ve své třídě především kvalitním zpracováním , dobrou výbavou a stejně tak i elegantním designem . Elektrická sekačka VeGA GT 3403 je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na menší a středně velké travnaté plochy. V základní výbavě naleznete mulčovací záslepku , která je v této kategorii sekaček výjimečná.
- Motor:
- • velmi výkonný motor 1400 W
- • převod otáček pomocí malého klínového řemene výrazně zvyšuje točivý moment stroje (více síly i v hustší trávě) a při nárazu nože na překážku zabrání spálení motoru a tím pádem i drahé opravě
- • uživatelsky přívětivá a jednoduchá obsluha
- • tichý elektrický motor
- Další vlastnosti:
- • elegantní design
- • ergonomická řidítka pro maximální komfort při práci
- • lehce složitelná řidítka pro snadný transport
- • centrální nastavení výšky sečení do 5 pozic
- • velký plastový koš s pohodlným madlem
- • snadno ovladatelná
| Výkon motoru | 1400 W |
|---|---|
| Záběr sekačky | 34 cm |
| Pojezd | Ne |
| Minimální výška sečení | 25 mm |
| Maximální výška sečení | 65 mm |
| Materiál šasi | Plast |
| Mulčování | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Kuličková ložiska | Ne |
| Ukazatel plnosti | Ne |
| Objem koše | 35 l |
| Váha | 13 kg |
Podobné produkty
38.2 E Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
3.22 E Easy AL-KO
| Výkon motoru: | 1000 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 32 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO REM 3211 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-2%
- Druh pohonu: Elektrický
- Příkon: 1100 W
- Záběr sečení: 32 cm
- Objem koše: 30 l
Skladem - ihned k odběru
VeGA GT 4205
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás